Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33638 miejsce

Hugh Jackman pojawi się w filmie "X-Men: Apocalypse"? Miałby zagrać epizod jako Wolverine (wideo)

Wciąż oficjalnie nie wiadomo czy Hugh Jackman pojawi się w filmie "X-Men: Apocalypse". Aktor kilka miesięcy temu zapowiedział, że wystąpi w produkcji, jednak z czasem zaczął wycofywać się z tych doniesień. Mimo to zagraniczne media donoszą, że Jackman ma zagrać epizod w filmie jako Wolverine.

 / Fot. materiały prasoweWciąż oficjalnie nie wiadomo czy Hugh Jackman pojawi się w filmie "X-Men: Apocalypse". Aktor kilka miesięcy temu zapowiedział, że wystąpi w produkcji, jednak z czasem zaczął wycofywać się z tych doniesień. Mimo to zagraniczne media donoszą, że Jackman ma zagrać epizod w filmie jako Wolverine.

Wiarygodności plotkom dodaje zdjęcie zamieszczone przez firmę Kika NY, która specjalizuje się w tworzeniu skórzanych akcesoriów. Na Instagramie firmy opublikowano zdjęcie projektu plecaka i jak wynika z opisu, gadżet przeznaczony jest dla Wolverine'a. - Zostaliśmy poproszeni o wykonanie specjalnego plecaka dla Hugh Jackmana, który właśnie bierze udział w zdjęciach do „X-Men: Apocalypse” w Montrealu - napisano pod zdjęciem szkiców. Premiera "X-Men: Apocalypse" ma się odbyć 27 maja 2016 roku.

Czytaj także: Ogrody biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego zamienią się w wakacje w kinoCover Video/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.