Facebook Google+ Twitter

"Hugo i jego wynalazek" w kinach od piątku. Zobacz zwiastun

Najnowszy film Martina Scorcese wchodzi na ekrany polskich kin. Czy obraz, który zachwycił kapitułę oskarowej akademii (11 nominacji), zyska uznanie publiczności nad Wisłą?

"Hugo i jego wynalazek" w 3D. Pierwszy film dla dzieci Martina Scorsese. / Fot. mat.prasowe http://www.polskatimes.pl/artykul/485635,hugo-i-jego-wynalazek-czyli-scorsese-zrobil-film-dla,id,t.htmlW rolach głównych , oprócz tytułowego Hugo Cabreta (granego przez Asa Butterfielda), występują: Paryż lat 30. ubiegłego wieku i jego dworzec, w którego korytarzach mieszka główny bohater.

Zakamarki gmachu gwarantują chłopcu anonimowość, która jest warunkiem jego przeżycia. Przeszkodą w jej zachowaniu może okazać się poznana pewnego dnia dziewczynka Isabella i dziwaczny włąściciel kramu z zabawkami.

Tajemnica, przygoda i niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne - wszystko to znajdziemy w obsypanym nominacjami do Oskarów obrazie reżyserskiego tuza. Na ekranie wiele aktorskich znakomitości - m.in.: Sacha Baron Cohen, Christopher Lee, Chloë Grace Moretz, Ben Kingsley, Ray Winstone.

Film powstał na kanwie książki Briana Selznicka "The Invention of Hugo Cabret" ("Wynalazek Hugona Cabreta"). Książkę przeczytało ponad milion czytelników. Widzowie bedą mogli ocenić nie tylko to, jak losy książkowych postaci przeniesiono na ekran, ale także, jak autorzy zastosowali najnowsze techniki filmowe, nawiązując jednocześnie bardzo wyraźnie do korzeni X Muzy, sięgających początku XX wieku.

Zobacz zwiastun:Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.