Facebook Google+ Twitter

Hulu.com - hulanie czas zacząć

Na fali popularności MySpace oraz YouTube powstał nowy projekt o dość oryginalnej nazwie - hulu.com.

Screen ze strony serwisu hulu.com / Fot. -Hulu.com to wspólne dzieło News Corporation i NBC Universal. Od pół roku krążyły pogłoski o jego powstaniu. Ostatecznie oba koncerny wycofały swoje materiały z YouTube, a pod koniec października ruszyła pierwsza testowa wersja strony. Dostęp do niej ma jak na razie ograniczona liczba użytkowników. Mogą oni obejrzeć sztandarowe programy multimedialnych gigantów, takie jak: „The Simpsons”, „Prison break” czy „24 godziny”.

Obecnie pod adresem serwisu można zarejestrować nowego użytkownika, ale nie gwarantuje to korzystania z jego zasobów. W mailu zwrotnym można się dowiedzieć, że zgłoszenie zostało przyjęte, a możliwość pełnego korzystania ze strony pojawi się wkrótce.

To „wkrótce” obliczane jest na kilka miesięcy. Wtedy to zostaną zakończone badania funkcjonowania testowej wersji. Docelowo będzie można obejrzeć za darmo wszystkie produkcje koncernów, właścicieli Hulu.

Pod adresem hulu.com znajduje się również blog, dzięki któremu można śledzić rozwój serwisu. Umieszczone są w nim przykładowe fragmenty oferowanych programów. Zaskakującą niedogodnością jest jednak to, że po ich włączeniu pojawia się komunikat o tym, iż dany fragment nie jest dostępny dla mojego kraju. Należy przypuszczać, że to się zmieni po uruchomieniu właściwej wersji.

Hulu w całości ma być finansowane z reklam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.