Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23597 miejsce

Hunter - Aramageddon Tour 2012

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Hunter powraca na trasę koncertową na początku wiosny. Hunter potwierdził już większość terminów, informacje o kolejnych koncertach będą umieszczane na oficjalnej stronie zespołu.

Plakat promujący trasę Hunter - Armageddon Tour 2012 / Fot. Informacja prasowa Hunter Hunter istnieje już ponad 25 lat. Ma na swoim koncie 5 albumów (w tym jeden koncertowy) oraz dwa wydawnictwa DVD. Zespół wciąż cieszy się dużą popularnością, a na koncerty przychodzą kolejne pokolenia fanów. Jesienna trasa koncertowa Huntera była niezwykle udana. W wielu miastach odnotowywano rekordową frekwencję.

Hunter na temat trasy z 2011:

Nie spodziewaliśmy się tak magicznego zakończenia tej trasy szczerze pisząc.. ;) Dziękujemy i kłaniamy się pięknie za ostatnie koncerty, a zwłaszcza niedzielny w Tabu Club. Wszyscy Ci, którzy byli, wiedzą o co chodzi ;))) To było coś, czego długo nie zapomnimy :D [...] Specjalne podziękowania kierujemy dla chóru Kantata, wierząc, że kiedyś znów gdzieś razem ruszymy (Ciężko wrócić do rzeczywistości, tak...? :))) Jednocześnie wielkie dzięki dla wszystkich, którzy uczestniczyli w tej, jak się okazało, najlepszej naszej trasie w historii, dla organizatorów, zespołów i tych, którzy przyczynili się fizycznie i mentalnie do jej urzeczywistnienia!!!!! Daliście nam takiego kopa, że następny rok bez nowej płyty studyjnej byłby wobec Was dużym nietaktem i osobistą porażką :D Niniejszym więc rozpoczynamy prace nad materiałem nowym na tyle intensywnie, żeby zdążyć przed końcem świata, który obiecują nam w 2012 m/. Bądźmy w kontakcie ;))
Wasi Huntersi

Źródło: http://www.hunter.art.pl

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.