Facebook Google+ Twitter

Hunter już jutro w Palladium!

Zespół kontynuuje promocje swojej nowej płyty "Królestwo", a przed warszawskim koncertem wystosował do fanów specjalną prośbę!

 / Fot. Radosław ZawadzkiHunter zachęca do zabrania kamer i telefonów umożliwiających nagrywanie w wysokiej jakości. Z nadesłanych później fragmentów zostanie zmontowany klip do utworu "O Wolności". Apel zespołu można zobaczyć na oficjalnej stronie.

Prócz tego warszawski koncert będzie bogaty w inne atrakcje - na scenie pojawią się m.in. Orion z Behemotha, Chór Kantata czy Kasprol z Antyradia!
Jako support wystąpi Antyradio Coverband.

19:00 drzwi
19:30 Antyradio Coverband
20:30 Hunter

BILETY

42zł - przedsprzedaż
47zł - w dniu koncertu
36zł - z kartą ISIC

Hunter - początki zespołu Hunter datować można na wczesne lata 80., kiedy jego muzycy byli jeszcze w liceum. Nazwa zespołu pochodzi od utworu „Die Hard the Hunter” z albumu „Pyromania” Def Leppard. Po zmianach w składzie i zagraniu serii koncertów w Polsce i w Niemczech zespół nagrał debiutancki album w 1995 roku. Po „Requiem” (bo taki nosił tytuł) ukazały się dotychczas jeszcze trzy albumy z premierowym materiałem. Ponadto Hunter wydał również trzy albumy koncertowe. W czerwcu 2011 roku ukazała się kompilacja „XXV lat później”, która podsumowuje dorobek grupy.

Antyradio Coverband - tworzą czterej muzycy, którzy po ukończonych szkołach muzycznych i latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach (m.in. Dragon’s Eye, Dianoya) uznali, iż przyszedł czas na konkretne granie „do kotleta”! W repertuarze zespołu są tylko i wyłącznie najlepsze rockowe przeboje, w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. To prawdziwie koncertowe dobre brzmienie, z olbrzymią dawką energii!

Na jesieni 2011 formację dostrzegło Antyradio, i od tego czasu zespół jest oficjalnym cover bandem stacji, przybierając nazwę Antyradio Coverband (wcześniej 4CQ).
Muzycy z 4CQ, czyli Antyradio Coverband to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają - zatem dobra zabawa gwarantowana! Tomasz Kasprzyk - Szef Muzyczny Antyradio.

Zespół ma na swoim koncie szereg koncertów, w tym na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas finału rozgrywek futbolu amerykańskiego. Antyradio Coverband występował przed takimi legendami polskiego rocka jak Perfect (Warszawa, klub Park), Hunter (Warszawa, klub Stodoła) czy Kat (Warszawa, klub 55).


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.