Facebook Google+ Twitter

Hunter już jutro w Palladium!

Zespół kontynuuje promocje swojej nowej płyty "Królestwo", a przed warszawskim koncertem wystosował do fanów specjalną prośbę!

 / Fot. Radosław ZawadzkiHunter zachęca do zabrania kamer i telefonów umożliwiających nagrywanie w wysokiej jakości. Z nadesłanych później fragmentów zostanie zmontowany klip do utworu "O Wolności". Apel zespołu można zobaczyć na oficjalnej stronie.

Prócz tego warszawski koncert będzie bogaty w inne atrakcje - na scenie pojawią się m.in. Orion z Behemotha, Chór Kantata czy Kasprol z Antyradia!
Jako support wystąpi Antyradio Coverband.

19:00 drzwi
19:30 Antyradio Coverband
20:30 Hunter

BILETY

42zł - przedsprzedaż
47zł - w dniu koncertu
36zł - z kartą ISIC

Hunter - początki zespołu Hunter datować można na wczesne lata 80., kiedy jego muzycy byli jeszcze w liceum. Nazwa zespołu pochodzi od utworu „Die Hard the Hunter” z albumu „Pyromania” Def Leppard. Po zmianach w składzie i zagraniu serii koncertów w Polsce i w Niemczech zespół nagrał debiutancki album w 1995 roku. Po „Requiem” (bo taki nosił tytuł) ukazały się dotychczas jeszcze trzy albumy z premierowym materiałem. Ponadto Hunter wydał również trzy albumy koncertowe. W czerwcu 2011 roku ukazała się kompilacja „XXV lat później”, która podsumowuje dorobek grupy.

Antyradio Coverband - tworzą czterej muzycy, którzy po ukończonych szkołach muzycznych i latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach (m.in. Dragon’s Eye, Dianoya) uznali, iż przyszedł czas na konkretne granie „do kotleta”! W repertuarze zespołu są tylko i wyłącznie najlepsze rockowe przeboje, w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. To prawdziwie koncertowe dobre brzmienie, z olbrzymią dawką energii!

Na jesieni 2011 formację dostrzegło Antyradio, i od tego czasu zespół jest oficjalnym cover bandem stacji, przybierając nazwę Antyradio Coverband (wcześniej 4CQ).
Muzycy z 4CQ, czyli Antyradio Coverband to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają - zatem dobra zabawa gwarantowana! Tomasz Kasprzyk - Szef Muzyczny Antyradio.

Zespół ma na swoim koncie szereg koncertów, w tym na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas finału rozgrywek futbolu amerykańskiego. Antyradio Coverband występował przed takimi legendami polskiego rocka jak Perfect (Warszawa, klub Park), Hunter (Warszawa, klub Stodoła) czy Kat (Warszawa, klub 55).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.