Facebook Google+ Twitter

Hunter już w sobotę w Stodole!

Hellowood Tour powraca do Warszawy. Już w sobotę 10 kwietnia Hunter zagra na deskach Stodoły.

Paweł "Drak" Grzegorczyk / Fot. Radosław ZawadzkiJesienią ubiegłego roku Hunter odbywał pierwszą część Hellwood Tour. Poprzedni koncert w Stodole został uwieczniony na potrzeby nagrania DVD, którego wydanie jest planowane w tym roku na 25-lecie zespołu. Również w tę sobotę możemy spodziewać się przekroju przez całą twórczość zespołu - od nagranej w 1995 płyty "Requiem" aż po ostatnią, ubiegłoroczną "Hellwood". Na koncercie Hunter ma zaprezentować 4 utwory w wersji akustycznej.

Przed Hunterem zagra warszawska grupa Indukti. Od samego początku jest to projekt instrumentalny, chociaż muzycy chętnie współpracują z różnymi wokalistami. Z Indukti pracował chociażby Maciej Duda z Riverside czy Maciej Taff z Rootwater. W 2009 roku ukazała się druga płyta zespołu pod tytułem "Idmen".

Drugim supportem będzie grupa KaAtaKilla. Powstała w 2006 roku w Łodzi. W 2009 roku wydali swoją pierwszą płytę pt. "Granica Cienia" łącząca ciężkie gitarowe riffy z łagodniejszym brzmieniem wokalu i klawiszy.

Studenci za wstęp zapłacą 30 złotych, pozostali 33 złote, natomiast w dniu koncertu wszyscy 38 złotych. Stodoła zaprasza od godziny 19.

Więcej informacji: na stronie Stodoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.