Facebook Google+ Twitter

Hunter o porzuconych zwierzętach. Zobacz teledysk do utworu "PSI" [Wideo]

Drugi teledysk z albumu "Królestwo" do obejrzenia w sieci. Zobacz klip poruszający niewygodny temat porzuconych zwierząt.

Hunter zaprezentował nam dziś kolejny z teledysków do nowej płyty "Królestwo". Utwór PSI to jedna z piosenek umieszczonych w drugiej części albumu o nazwie "Pokój". Niech ten tytuł Was nie zmyli, utwory zamieszczone w tej części nie dotyczą pokoju na świecie. Zawierają odniesienia do bardziej pospolitych zdarzeń. Do czynów, które zmieniają życie jednostek.

Tytułowy "PSI" to utwór nawiązujący do bezdomności oraz ludzkiego okrucieństwa, jakim jest porzucanie niechcianych zwierząt domowych. W tekście słyszymy: "Pieski los - lizać rękę, która rani". Często zapominamy, jak ważni jesteśmy dla naszych pupili. A przecież właśnie zwierzęta kochają nas miłością bezwarunkową. My za to potrafimy potraktować je jak rzeczy, zapominając, że żyją i czują.

Klip do utworu nagrano w schronisku dla zwierząt w rodzinnym mieście Draka - Szczytnie. Warto dodać, że jest to schronisko, w którym członkowie zespołu pracują jako wolontariusze. Dlaczego ten utwór i teledysk powinien uderzyć w nas tak mocno? Bo na co dzień stykamy się z bezmyślnością, nieodpowiedzialnością i okrucieństwem w stosunku do zwierząt. I nie potrafimy, bądź nie chcemy nic z tym zrobić. Dodatkową cechą, przemawiającą za autentycznością, jest data premiery. Moim zdaniem dzień został wybrany idealnie, gdyż prawdopodobnie już za parę tygodni usłyszymy informacje o kolejnych porzuceniach swoich "prezentów bożonarodzeniowych".

Ze swojej strony bardzo polecam teledysk, w którym zauważa się te problemy, na które mało kto zwraca uwagę. Nawet jeśli będzie to odsetek społeczeństwa, to będzie można coś zdziałać. Nasze prezenty żyją i zasługują na szczęście, tak jak i my. Obejrzyjcie teledysk i reagujcie. Bo "Niebo jest tuż nad Ziemią, wystarczy tylko się pochylić".

Zobacz teledysk:


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.