Facebook Google+ Twitter

Hurts znowu zagra w Polsce. Ostatnia szansa na zakup biletów

20 marca w warszawskim klubie Palladium na żywo zagra znany brytyjski zespół Hurts. Występ jest częścią europejskiej trasy koncertowej, której celem jest promocja najnowszej płyty „Exile".

Hurts cieszy się ogromną popularności w Polsce i na świece. Ich największe przeboje to „ Wonderful life”, „ Better than love”, „Stay” i ostatnio „Miracle”. Ich muzykę trudno sklasyfikować do jednego gatunku, jest to mieszanka synth pop, muzyki elektronicznej, new wave oraz alternatywnego popu.


Hurts łączy w sobie styl końca lat 80. XX wieku z muzyką pop XXI wieku. Zespół składa się z dwóch osób, Adama i Theo. Obaj wyglądają inaczej i grają inaczej. Ich look, idealnie skrojone garnitury tworzy piorunujący efekt w połączeniu z niesamowitym głosem Theo.

Hurts zagra m.in. w Berlinie, Amsterdamie czy Londynie. / Fot. Hurts Hurts w Polsce wystąpił już niejeden raz. Ale któż z nas wie, że Theo odwiedził … Puławy? Zapytany o Polskę stwierdził:

Kiedy miałem 17 lat odwiedziłem Puławy i Łódź. To bardzo fajne miasta. Czerpiemy dużo inspiracji z Europy Wschodniej, czyli m.in. z Polski, bo dużo tu nadziei, a ludzie mają niezwykłą dumę. Wyróżnia was wiara w to, że coś niezwykłego zdarzy się w waszych życiach, a to dla nas niezwykle cenne uczucie.

To będzie ich kolejna europejska trasa koncertowa. / Fot. HurtsSami panowie z Hurts tak zapraszają na facebook’u Polskich fanów:

Panie i Panowie! Z przyjemnością informujemy, że w marcu i kwietniu 2013 wyruszamy w dziką, szaloną trasę po Europie. Wszystkie szczegóły dostępne są na naszej stronie www. Naprawdę za Wami tęskniliśmy… x

http://www.facebook.com/hurts?ref=ts&fref=ts


Bilety można kupić na stronie: http://www.informationhurts.com/tickets/


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.