Facebook Google+ Twitter

Hyper Island na trasie rekrutacyjnej w Krakowie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-11-29 15:01

Hyper Island - jedna z najlepszych na świecie szkół kształcących w dziedzinie mediów cyfrowych i zarządzania, ponownie wyrusza w międzynarodową trasę rekrutacyjną. W dniach od 9 do 10 stycznia 2009 r. będzie w Krakowie.

Część kadry szwedzkiej szkoły Hyper Island oraz studenci odwiedzą 12 miast w Polsce, by spotkać się z kreatywnymi ludźmi zainteresowanymi rozpoczęciem studiów jesienią przyszłego roku. Anglojęzyczni studenci mają możliwość rozpoczęcia nauki m.in. na Interactive Art Director - Sztokholm, Digital Business Management - Karlskrona czy Rich Media & Motion Graphics - Karlskrona. Nauka w takiej szkole, w zależności od kierunku, kosztuje od 10.900 do 19.850 euro.

By wziąć udział w dniu rekrutacyjnym, należy zarejestrować się na stronie: http://www.hyperisland.se/index.1104---1.html. Więcej informacji na temat rekrutacji i innych miast, które odwiedzi Hyper Island można znaleźć na: http://www.hyperisland.se/index.913---1.html

Szwedzka szkoła Hyper Island, która rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku, jest uważana za jedną z najlepszych na świecie szkół, uczących mediów cyfrowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.