Facebook Google+ Twitter

"I am a Ukrainian". Apel młodej Ukrainki robi furorę w sieci

W sieci pojawił się film pt. "I am a Ukrainian". "Tysiące osób z całego kraju są na ulicach. Jest tylko jeden powód: chcemy być wolni od dyktatury i od polityków, którzy myślą tylko o sobie" - mówi bohaterka klipu, młoda Ukrainka.

Film pojawił się 10 lutego i jest udostępniany na portalach społecznościowych. "Władza jest gotowa strzelać, bić i ranić niewinnych ludzi. Chciałabym, żebyśmy mogli żyć w wolnym kraju. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, ale nasz rząd to barbarzyńcy" - stwierdza bohaterka filmu.

Na filmie ukazane są obrazy, które doskonale znamy z telewizji, zwłaszcza z ostatnich dni. Apel został jednak nagrany jeszcze przed rozpoczęciem zamieszek.

Młoda Ukrainka prosi o pomoc i wsparcie. "Wiem, że jutro możemy nie mieć dostępu do telefonów ani internetu i zostać sami. Milicjanci mogą też nas zabić, jednego po drugim. Dlatego proszę Was o pomoc. (...) Możecie nam pomóc opowiadając o tych wydarzeniach znajomym i udostępniając to wideo dalej. Wesprzyjcie nas." - prosi.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To dramat, tragedia nieodwracalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.