Facebook Google+ Twitter

I Blame Coco wystąpił w niedzielę w warszawskiej Stodole

I Blame Coco po raz pierwszy, 20 marca wystąpi dla polskich fanów. Koncert odbędzie się w warszawskiej Stodole. Gwiazdę ma supportować formacja Sorry Boys.

 / Fot. Annie Mole,CC2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:I_Blame_Coco_Gig_2.jpgNiespełna 21-letnia artystka, występująca wraz z zespołem pod nazwą I Blame Coco, to w rzeczywistości Eliot "Coco" Sumner - córka legendarnego Stinga i aktorki Trudie Styler. Teraz promuje swój debiutancki krążek "The Constant" na trasie koncertowej po Europie, po raz pierwszy występując w roli gwiazdy wieczoru.

Podobno pierwszy raz wzięła gitarę do ręki mając zaledwie 4 lata. W wieku 15 lat zaczęły powstawać pierwsze utwory, jak sama przyznaje - często pod wpływem alkoholu i silnych leków. W 2008 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Island Records, by dwa lata później wydać swój debiutancki album. Na sławę, której zawsze się obawiała, nie musiała długo czekać.

W wywiadach wyznaje, że nie lubi być kojarzona z ojcem i woli unikać oskarżeń o muzyczny nepotyzm. Stąd też na rynku dała się poznać przede wszystkim jako "Coco", nie jako Eliot Sumner. Inspirację czerpie z twórczości takich zespołów, jak Depeche Mode, The Cure czy Kraftwerk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.