Facebook Google+ Twitter

I festiwal dla konferansjerów pod patronatem W24 - finał

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-28 12:45

Prawdziwa kura biegająca po scenie, pojedynki na śmierć i życie, premiera polskich i amerykańskich seriali, to wszystko przygotują dla Ciebie uczestnicy pierwszego festiwalu dla konferansjerów KONFestiwal.

 / Fot. materiały organizatoraPrawdziwa kura biegająca po scenie, pojedynki na śmierć i życie, premiera polskich i amerykańskich seriali, to wszystko przygotują dla Ciebie uczestnicy pierwszego festiwalu dla konferansjerów KONFestiwal razem z gwiazdą wieczoru najbardziej kontrowersyjnym polskim kabaretem Łowcy B.
KONFestiwal to pierwsza w Polsce impreza, na której uczestnicy wcielą się w samych prowadzących. Ma on na celu stworzenie okazji do konfrontacji zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w tej dziedzinie. Dzięki festiwalowi ludzie charyzmatyczni i utalentowani będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i wypromowania swojej osoby.
Na eliminacjach, które odbyły się w Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Warszawie i Wrocławiu wyłoniono 7 finalistów. Miały one formę imprezy studenckiej, na której bawiło się ponad 3500 osób. Teraz przyszedł czas na finał. Odbędzie się on w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej 3 października 2010 roku o godzinie 18. Organizatorzy liczą na wspaniałą zagłębiowską publiczność, która nigdy jeszcze nie zawiodła.
Konwencja festiwalu utrzymana będzie w klimacie walki bokserskiej. Rozpoczęcie zmagań oznajmi gong bokserski i wejście atrakcyjnych modelek. Zawodnicy będą walczyć o główną nagrodę 2.000 złotych, o tytuł Konferansjera Roku 2010 oraz nagrody publiczności pasa bokserskiego Otwartej Gęby. Kto zostanie najlepszym konferansjerem roku 2010 zdecyduje jury złożone ze znanych i lubianych ludzi ze szklanego ekranu.

Organizatorami festiwalu jest grupa młodych ludzi z Dąbrowy Górniczej, wspierana przez Pałac Kultury Zagłębia oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.
3 października 2010 roku o godzinie 18.00Materiały organizatoraWybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

C
  • C
  • 09.10.2010 13:18

Alina - jeśli ktoś nieustannie przeszkadza to zamknij się jest najdelikatniejszą formą uciszenia takiego osobnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aleksander
  • Aleksander
  • 07.10.2010 20:04

Alina, jakby ludziom się nie podobało to nie chcieliby bisów:) Z tego co wiem impreza była organizowana w całości przez studentów-wolontariuszy, więc im należą się największe brawa za chęć zrobienia czegoś nowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
alina
  • alina
  • 04.10.2010 00:34

Konfestiwal to coś tak żenującego, że trudno to opisać. Dno totalne, chłam i porażka. Po tym na co skazano publiczność dzisiejszego wieczoru, myślę, że jest pewnikiem, iż była to pierwsza i ostatnia edycja tego nieudanego przedsięwzięcia. Warto wspomnieć hasła ze sceny w stronę publicznści: "zamknij się", "nikogo nie trzymamy na siłe, można wyjść"... Ciekawa sprawa - wdawanie się z odbiorcami w otwarty konflikt. Nie dość, że ludziom zaserwowano ochłap najgorszego sortu, to jeszcze potraktowano ich chamsko i lekceważąco. Łowcy też dali słaby występ. Szkoda słów, za to niesmak rzadko spotykany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
robert gliński
  • robert gliński
  • 28.09.2010 21:26

Lubie innowacje, brawo studenci !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.