I - III liga. Sparingi zespołów z Warszawy i okolic

Sparingi rozegrane w weekend 29/30.01.2011 przez zespoły mieszczące się w Warszawie i jej okolicach oraz grające w ligach od I do III.

1. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 1:1 (0:0)
W meczu sparingowym rozgrywanym na bocznym boisku w Pruszkowie, miejscowy Znicz zremisował z pierwszoligowym Górnikiem Łęczna. Pierwszą bramkę meczu zdobył zawodnik gospodarzy Krzysztof Kopciński w 72 minucie spotkania, a wyrównał w 74 minucie Nildo. W zespole Znicza było dwóch testowanych graczy,

Drużyny wystąpiły w następujących składach:
Znicz Pruszków: Wojciech Małecki - 3. Michał Kucharski (15, 5. Rafał Zaborowski; 58, 13. Mateusz Majewski), 2. Norbert Jędrzejczyk, 17. Zbigniew Kowalski, 4. Artur Januszewski - 11. Paweł Bylak (58, 7. Krzysztof Kopciński), 20. Bartosz Osoliński, 19. Tomasz Feliksiak (80, 9. Kamil Karcz), 9. Kamil Karcz (46, 10. Adrian Kasztelan), 8. Marcin Rackiewicz - 16. Maciej Ropiejko (46, 14. Michał Pruchnik; 73, 16. Maciej Ropiejko).

Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak (46 Jakub Wierzchowski) - 19. Daniel Małkowski (46, 14. Danijeł Bożkow), 18. Paweł Magdoń, 3. Mateusz Pielach, 20. Mateusz Pielak - 6. Mateusz Żukowski (46, 25. Kamil Stachyra), 7. Dejan Milošeski (60, 2. Norbert Raczkiewicz), 4. Radosław Bartoszewicz (46, 15. Eivinas Zagurskas), 9. Krystian Michalak (46, 16. Damian Kwiatkowski) - 11. Grzegorz Szymanek (62, 10. Iakob Apchazawa), 17. Nildo (82, 11. Grzegorz Szymanek).
2. Korona Kielce - Mazur Karczew 2:0 (2:0)
W swoim kolejnym meczu kontrolnym Mazur Karczew zmierzył się z Koroną Kielce. Zespół występujący w ekstraklasie wygrał spotkanie 2:0 po bramkach Jakuba Bąka w 29 minucie meczu i Marka Nowaka w 31 minucie gry.

Korona Kielce
: Krzysztof Pilarz (20 Sebastian Tylek, 53 Paweł Mech) - Artur Cebula (46 Mateusz Dziubek), Hernâni (46 Piotr Malarczyk), Jacek Markiewicz, Paweł Kal - Jakub Bąk, Marcin Stromecki, Łukasz Maliszewski, Paweł Sobolewski (46 Maciej Stróżak) - Marek Nowak, Maciej Korzym (46 Karol Zych).

Mazur Karczew: Marcin Bielecki (46 Rafał Chojnacki) - Damian Jakubik (46 Mateusz Lewicki), Daniel Żurawski (46 Damian Ciszek), zawodnik testowany I (46 Norbert Kosim), Kamil Tlaga (75 Damian Jakubik) - Tomasz Sielski (46 Michał Trzaskowski), zawodnik testowany II (46 Marcin Gryglas), Marcin Wojciechowski (46 Jakub Zieliński), Piotr Stańczuk (46 zawodnik testowany III), Rafał Włodarczyk (46 Mariusz Kopka) - Bartosz Jaroń (46 Mariusz Boniec).

Ursus Warszawa - GKP Targówek 6:2 (3:1)
W meczu rozgrywanym w Zielonkach III-ligowy Ursus Warszawa pokonał GKP Targówek 6:2 (3:1). Bramki dla gospodarzy strzelili Mateusz Pyrka (zawodnik testowany, występujący w UKS Łady), Ousmane Sylla (zawodnik testowany), Patryk Kostyra, Mateusz Goliczewski, Bartosz Kudlak oraz Krzysztof Rogus.