I - III liga. Sparingi zespołów z Warszawy i okolic

Sparingi rozegrane w sobotę 12.02.2011 przez zespoły mieszczące się w Warszawie i jej okolicach oraz grające w ligach od I do III.

Marcin Mięciel znowu strzela. Tym razem dla Łódzkiego Klubu Sportowego. / Fot. Jan Szurek, GNU 1.2, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Marcin_mieciel.jpg&filetimestamp=20070612140938Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki 2:5 (0:4)
Pierwszoligowy Dolcan Ząbki pokonał w meczu kontrolnym czwartoligowy Hutnik Warszawa 5:2 (4:0). Bramki dla Dolcanu strzelili Andrzej Stretowicz w 8. i 10. minucie meczu, Piotr Kosiorowski w 34. minucie, Daniel Chylaszek w 42. minucie oraz Mariusz Unierzyski w 84. minucie spotkania. Mimo dużej różnicy klas rozgrywkowych, zespołowi Hutnika Warszawa udało się zdobyć dwa gole, a ich strzelcami byli Paweł Tarnowski oraz Paweł Cimochowski.

Łódzki KS - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (3:0)
W meczu sparingowym pierwszoligowy Łódzki Klub Sportowy pokonał drugoligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (3:0). Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania, a ich strzelcami byli Mariusz Mowlik w 30. minucie, Marcin Mięciel w 40. minucie oraz Jakub kosecki w 45. minucie meczu.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Start Otwock 1:2 (1:0)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrało z drugoligowym Startem Otwock w sparingu rozgrywanym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gospodarze jedynego gola zdobyli w 7. minucie meczu, a jego zdobywcą był Igor Pavlović. Obie bramki dla gości z Otwocka zdobył Adam Warszawski w 60. i 65. minucie meczu.

GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
W meczu kontrolnym rozgrywanym w Bełchatowie trzecioligowy Mazur Karczew zremisował z drużyną Młodej Ekstraklasy GKS Bełchatów 1:1 (0:0). Bramkę dla Mazura Karczew zdobył Mariusz Kopka.

Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
Ursus Warszawa występujący w trzeciej lidze pokonał w meczu sparingowym czwartoligową Pilicę Białobrzegi 1:0 (1:0). Jedynego gola w całym meczu zdobył Mateusz Goliczewski, już w pierwszej połowie spotkania.