I - III liga. Sparingi zespołów z Warszawy i okolic

Sparingi rozegrane w sobotę i niedzielę 12/13.02.2011 przez zespoły mieszczące się w Warszawie i jej okolicach oraz grające w ligach od I do III.

Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
W pierwszym sparingu podczas tego weekendu Dolcan Ząbki zremisował z inną pierwszoligową drużyną - Sandecją Nowy Sącz 1:1 (1:0). Zespół z okolic Warszawy objął prowadzenie w 9. minucie za sprawą Macieja Osłowskiego. Wyrównał w 73. minucie Marcin Chmiest.

GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:1
W niedzielę 20.02 pierwszoligowy Dolcan Ząbki rozegrał drugi sparing. Po raz kolejny Dolcan zremisował 1:1 tym razem z ekstraklasowym GKS Bełchatów. Bramkę dla bełchatowian strzelił Paweł Buzała. Jedynego gola dla gości z Ząbek zdobył z rzutu karnego Marcin Stańczyk.

Bogdanka Łęczna - Start Otwock 7:1 (3:0)
Występujący w II lidze (grupa wschodnia) Start Otwock przegrał z pierwszoligową Bogdanką Łęczna (dawny Górnik Łęczna) 7:1 (3:0). Gole dla zespołu z Łęcznej zdobyli Ricardinho w 12. i 25. minucie meczu, Nildo w 15. minucie, Paweł Kaczmarek w 46. minucie, Paweł Magdoń w 67. minucie, Adrian Paluchowski w 90. minucie oraz samobójcze trafienie zaliczył Jan Dźwigała w 57. minucie spotkania. Honorowe trafienie dla przyjezdnych z Otwocka zdobył Ihor Mihałewśkyj w 73. minucie meczu.

Ursus Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:1 (1:0)
Trzecioligowy Ursus Warszawa zremisował z drugoligowym (grupa wschodnia) GLKS Nadarzyn 1:1 (1:0). Do przerwy niespodziewanie prowadzili gospodarze po bramce Sebastiana Sikory. W drugiej połowie bramkę dla GLKSu zdobył Łukasz Zaniewski.