Facebook Google+ Twitter

I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy już 16.10.2010 r.

W sobotę 16 października 2010r w Tychach odbędzie się I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy w sezonie 2010 organizowany przez serwis www.NOLTYCHY.pl.

Plakat reklamujący I Jesienny Tyski Nocny Rajd Rowerowy / Fot. Michał Kasperczyk Trasa rajdu tradycyjnie przebiegać będzie lasami, a na półmetku zapłonie ognisko.
Pierwszych 20 uczestników rajdu otrzyma opaski odblaskowe w ramach akcji „Lepiej widoczni – widocznie lepsi”, ufundowane przez bank BGŻ oddział w Tychach, a na wszystkich rowerzystów czeka słodki upominek. Podczas imprezy będzie można otrzymać również naklejki z kampanii „Stop Pijanym Kierowcom”, a także okolicznościową pieczątkę.

Poziom rajdu: dla średniozaawansowanych rowerzystów.
Trasa wycieczki: ok. 20 km

Zbiórka uczestników w sobotę 16.10.2010r przed godz. 22:30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska 100). Wyjazd na trasę o godz. 22:30!

Uwaga! Tym razem w prowiant na rajd i ognisko (kiełbaski, napoje, pieczywo i inne dodatki) każdy z uczestników wedle potrzeby zaopatruje się indywidualnie.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu mogą przystąpić do rajdu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.


Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

edmund walikoński
  • edmund walikoński
  • 16.10.2010 18:34

beda z cala famillia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.