Facebook Google+ Twitter

I Kongres Zarządzania Oświatą w Łodzi

Nauczyciel jako zawód, edukacja ekonomiczna i finansowa młodzieży, prace legislacyjne Sejmu RP - to niektóre z tematów jakie podejmą uczestnicy I Kongesu Zarządzania Oświatą, odbywającego się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydział Zarządzania UŁ | fot. B. StawowskiDziś rozpoczyna się trzydniowy I Kongres Zarządzania Oświatą organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty.

- Organizując Kongres kontynuujemy działania mające na celu budowanie silnej, opiniotwórczej, mającej realny wpływ na oświatę grupy zawodowej osób, zajmujących się profesjonalnym kierowaniem polską szkołą - mówią organizatorzy.

Zaplanowanych jest wiele wykładów poświęconych zarządzaniem szkołą I Kongres Zarządzania Oświatą | fot. B. Stawowskioraz pracą nauczycieli i dyrektorów szkół. W trakcie kongresu uczestnicy zapoznają się ze sposobami zarządzania szkołą za granicą. Wykład pt. "Zarządzanie szkołą w Finlandii - na czym polega sukces fińskiej oświaty" wygłosi Jorma Lempinen. Ponadto na Kongresie obecni są przedstawiciele wielu firm oferujących materiały edukacyjne, podręczniki i programy do zarządzania szkołą.

Natomiast w piątek, w Teatrze Wielkim w Łodzi, odbędzie się Sesja Ogólna Kongresu.

I Kongres Zarządzania Oświatą | fot. B. StawowskiWszelkie informacje dotyczące I Kongresu Zarządzania Oświatą można otrzymać na Wydziale Zarządzania UŁ.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No artykuł nawet fajny i taka informacja, że coś takiego też w Łodzi ma miejsce:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.