Facebook Google+ Twitter

"I kto tu jest nienormalny?" Polskie Radio Euro zaprasza na debatę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-05 16:54

Polskie Radio Euro zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nagraniu audycji z cyklu "Studio Otwarte". Tym razem debata dotyczyć będzie zdrowia psychicznego Polaków. Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 8 października w Krakowie.

 / Fot. mat. prasoweTytułem kolejnego programu, realizowanego wraz z miesięcznikiem "Charaktery" będzie "I kto tu jest nienormalny?". Autorzy audycji porozmawiają o zdrowiu psychicznym Polaków, naszym stosunku do psychiatrii i zmieniającym się obrazie zaburzeń psychicznych.

Gośćmi Tomasza Kosiorka będą: prof. Bogdan de Barbaro, psycholog, kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. Jacek Bomba, psychiatra, kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Collegium Medicum UJ oraz dr Andrzej Cechnicki, psychiatra, koordynator programu "Schizofrenia - otwórzcie drzwi!". W spotkaniu wezmą także udział studenci krakowskich uczelni i wszyscy chętni, którzy chcą zabrać głos w dyskusji lub przysłuchiwać się jej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nagraniu w czwartek, 8 października o godz. 11.00, aula Instytutu Psychologii Stosowanej przy ul. Łojasiewicza 4 w Krakowie. Wstęp wolny.

Nagrana audycja zostanie wyemitowana w środę, 21 października, w godz. od 22.00 do
00.00 w paśmie "Zostaw wiadomość". Filmowy zapis debaty będzie można obejrzeć na
portalu www.polskieradioeuro.pl.

Raz w miesiącu, autorzy wieczornej audycji "Zostaw wiadomość", emitowanej na antenie Polskiego Radia Euro, zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydaniu specjalnym programu, realizowanym w Studiu S2 pod hasłem "Studio Otwarte".

"Zostaw wiadomość", poniedziałek - piątek, godz. 22.00-00.00

Anita Celarska
Public Relations
Polskie Radio S.A.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.