Facebook Google+ Twitter

I Kujawsko Pomorskie Forum Seniorów we Włocławku

W dniu 3 czerwca 2016 roku we Włocławku w ramach I Kujawsko-Pomorskiego Forum Seniorów eksponowane były na wystawie okolicznościowej prace rękodzielnicze i artystyczne słuchaczy UTW.

1 z 48 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Stanowią grupę przyjaciół o wszechstronnych zainteresowaniach i wielkim dorobku co widać na poszczególnych ekspozycjach ich wyrobów. Fot. Karol Szmagalski
Stanowią grupę przyjaciół o wszechstronnych zainteresowaniach i wielkim dorobku co widać na poszczególnych ekspozycjach ich wyrobów. Fot. Karol Szmagalski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I Kujawsko Pomorskie Forum Seniorów we Włocławku
W dniu 3 czerwca 2016 roku w Centrum Kultury Browar B we Włocławku delegacja KDUTW Oddz. Radziejów uczestniczyła w I KUJAWSKO - POMORSKIEGO FORUM SENIORÓW, którego głównym celem obok wymiany doświadczeń była konsolidacja środowiska Seniorów, promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej osób starszych oraz poszukiwanie różnych form artykułowania zainteresowań osób w wieku senioralnym. To Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku i działający w jej strukturach Kujawsko - Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku są były jego organizatorami. Nasi przedstawiciele uczestniczyli w debacie plenarnej, ich wyroby były eksponowane na okolicznościowej wystawie prac rękodzielniczych i artystycznych słuchaczy UTW. Mieli okazję obejrzeć prezentacje oferty sportowo – kulturalno - rekreacyjnej, zwiedzanie ciekawych miejsc we Włocławku oraz wysłuchać uroczystego koncertu dedykowanego uczestnikom Forum.
Warto przypomnieć, że głównym punktem Forum była debata, w której oprócz wystąpień Patronów i innych Gości, zaprezentowano główne problemy interesujące środowiska Seniorów w naszym województwie. Efektem końcowym była Deklaracja Programowa, w której zawarto główne problemy i postulaty dotyczące Seniorów.
Album fotek. Tutaj:
https://www.facebook.com/karol.szmagalski.5/media_set?set=a.10210085333510755.1073742735.1259848402&type=3&uploaded=3
Slajd. Tutaj:
http://slajdzik.pl/slajd/i-kp-forum-seniorow-we-wloclawku-121991
https://www.youtube.com/watch?v=mogply-pa4U
Karol Szmagalski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.