Facebook Google+ Twitter

I Legionowska Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży. Tylko zwycięzcy

25 maja 2012 roku na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legionowie odbyła się z dawna oczekiwana I Legionowska Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży. Wzięło w niej 130 zawodników.

Uroczystość otwarcia I Legionowskiej Paraolimpiady Dzieci I Młodzieży. / Fot. Jerzy JastrzębskiUroczystego otwarcia I Legionowskiej Paraolimpiady Dzieci i Młodzieży dokonał prezydent Miasta i Gminy Legionowo Roman Smogorzewski. Mówca podkreślił wyjątkowy charakter tego spotkania. Życzył zawodnikom sukcesów. Podziękował sportowcom za przybycie i udział w zawodach, a organizatorom za pomysł i przygotowanie.

W tym sportowym święcie udział wzięły znane sportsmenki Joanna Maria
Paprocka – wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski, zdobywczyni Pucharu Joanna Paprocka i Kinga Bąk losują nazwiska szczęśliwców, którzy będą obserwować oficjalny trening kadry Grecji na Euro 2012. / Fot. Jerzy JastrzębskiŚwiata, Europy i Polski Taekwon-do ITF w kategorii walk indywidualnych do 63 kg. Kinga Bąk, polska siatkarka, występująca na pozycji rozgrywającej bądź libero. Wylosowały one spośród zawodników 20 szczęśliwców, którzy będą mogli na początku czerwca obserwować z trybun stadionu trening drużyny greckiej przygotowującej się do Euro 2012.

Każdy z przybyłych niepełnosprawnych zawodników mógł wziąć udział w wielu konkurencjach. Na świetnie zorganizowanych stanowiskach odbywały się zawody w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Zawodnicy walczyli zaciekle o najlepsze miejsca. Zawodom towarzyszyła prawdziwa sportowa rywalizacja. Wygrywali najlepsi. W sportowej atmosferze przebiegło również uroczyste ogłoszenie wyników. Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody i dyplomy. Wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe medale i upominki. Zaskoczenie i radość to pierwsza reakcja na ogłoszone wyniki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.