5728 miejsce

I liga. Pogoń Szczecin - Górnik Polkowice 3:2 (2:2)

Mecz 19. kolejki I ligi zakończył się wygraną Pogoni Szczecin, która umocniła się na pozycji lidera.

Pogoń Szczecin pokonała na własnym stadionie KS Polkowice 3:2. Zwycięstwo nie przyszło piłkarzom Pogoni bez trudu. Pierwszego gola goście zdobyli już w 4. minucie gry. Piłkę do bramki skierował Krzysztof Janus. Odpowiedz Pogoni była błyskawiczna - w 5. minucie gry gola wyrównującego strzelił Bartosz Ława.

W 42. minucie Edi Andradina dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę do bramki skierował Donald Djousse. Tym razem odpowiedz gości była natychmiastowa, a wyrównanie drużynie z Polkowic dał Marcin Nowak, który w 45. minucie skierował piłkę do bramki Radosława Janukiewicza.

W drugiej połowie piłkarze obu drużyn opadli z sił, co dało efekt w postaci wielu niedokładnych akcji. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Donald Djousse w 53. minucie.

Pogoń Szczecin umocniła się na pozycji lidera I ligi i pozostanie tam do marca 2012 roku.

Pogoń Szczecin – KS Polkowice 3:2 (2:2)

Bramki: Bartosz Ława (5), Donald Djousse (42, 53) - Krzysztof Janus (4), Marcin Nowak (45)

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.