I liga. Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)

Mecz 20. kolejki I ligi zakończył się wygraną Pogoni Szczecin, która umocniła swoją przewagę na pozycji lidera do 4 punktów nad Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe Warte Poznań 1:2. Gole w pierwszej połowie padały po rzutach karnych. Gola dla Warty zdobył Piotr Reiss w 11. minucie, natomiast dla Pogoni niezawodny w ostatnich meczach Edi Andradina w 33. minucie. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry. Do piłki doszedł Akahoshi, po nim Sotirovic, który pokonał inwertującego Szamotulskiego. Pogoń mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale okazję zmarnowali Sotirović oraz Ława. Pogoń w tym meczu popełniła wiele błędów, których nie potrafiła wykorzystać Warta. Warta Poznań zimę spędzi na 9. pozycji w tabeli I ligi.

Widzów na stadionie było około 5 tysięcy.

Na kolejne mecze pierwszej ligi przyjdzie nam czekać do marca 2012 roku.

Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)

Bramki: Piotr Reiss (11) (k) - Andradina (33) (k), Vuk Sotirović (90)