I liga: Wisła podtrzymuje fatalną passę...

Zawodnicy Wisły Płock nie byli w stanie wygrać na wyjeździe z zespołem beniaminka I ligi: MKS Kluczbork, remisując 0:0. Tym samym podtrzymując fatalną passę trzynastu meczy bez zwycięstwa!

/ Fot. herb klubuSpotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, ale w decydujących momentach zawodnikom Kluczborka zabrakło zimnej krwi. Jedyną okazję do zdobycia bramki w pierwszej połowie mieli gospodarze. W 34. minucie na 23. metrze został sfaulowany Kazimierowicz. Do piłki podszedł Adamczyk, uderzył mocno i precyzyjnie, ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz Wisły, który kapitalnie obronił to uderzenie. / Fot. herb klubu

W drugiej połowie powoli zaznaczała się przewaga gospodarzy. W 60. minucie doskonałą okazję mieli zawodnicy Kluczborka, jednak po uderzeniu Nitkiewicza piłka przeleciała kilka metrów nad bramką. W 86. minucie Półchłopek mógł zapewnić swojej drużynie komplet punktów, jednak z 4. metrów głową uderzył minimalnie obok bramki.

KS Kluczbork - Wisła Płock (0:0)

Składy:

MKS Kluczbork: Stodoła - Odrzywolski, Jagieniak, Orłowicz, Adamczyk (73' Półchłopek), Stawowy, Niziołek (71' Szczepaniak), Glanowski (60' Tuszyński), Nitkiewicz, Sobota, Kazimierowicz.

Wisła Płock: Mierzwa - Lasocki, Wyczałkowski, Pęczak, Żytko, Sielewski, Jarczyk, Chwastek (90' Mitura), Majewski, Wiśniewski (46' Koczon), Grudzień (56' Masłowski).

Żółta kartka: Adamczyk (MKS)

Sędzia: Łukasz Bartosik (Kraków).

Widzów: 2 300.