Facebook Google+ Twitter

I love LBN festival 2014 już za nami!

Tłum pod sceną, grillowa uczta, zimne, lubelskie piwo - to wszystko można było poczuć podczas drugiej edycji festiwalu I LOVE LBN w Browarze Perła na Bernardyńskiej.

 / Fot. Robert SzczepaniakDokładnie tydzień temu rozpoczął się I love LBN festival. Na dwa dni Lublin stał się stolicą kultury hip-hop. Na scenie, która znajdowała się w Starym Browarze Perła przy ulicy Bernardyńskiej, można było zobaczyć i posłuchać 16 artystów – zarówno tych młodych i początkujących jak i starych wyjadaczy. Na lubelskiej scenie można było zobaczyć Zeusa, Sokoła i Marysię Starostę, Małpę, JWP oraz miejscowy Shiz Antidotum. Na terenie festiwalu wszyscy stawali się jedną, wielką rodziną, która pojawiła się tam w jednym celu – nie tylko by posłuchać lecz by przebywać w kulturze hip-hop z innymi jej miłośnikami. Usytuowanie festiwalu w Browarze było dobrym rozwiązaniem. Duża przestrzeń umożliwiała uczestnikom swobodę oraz dobre rozmieszczenie stanowisk z jedzeniem i napojami oraz wydzielenie sektora VIP, które upoważniało do wejścia za i na scenę.

Było to zaledwie druga edycja I love LBN festival, ale już trwają rozmowy na temat trzeciej. Festiwal w Lublinie to idealne miejsce dla miłośników muzyki rap. Bilety są w przystępnych cenach, a artyści zadowalają uszy każdego słuchacza.

Jeżeli jesteś miłośnikiem kultury hip-hop i jest ona zakorzeniona w twoim sercu to I love LBN festival jest idealnym miejscem dla ciebie. Z niecierpliwością czekamy na 2015 rok i kolejne dwa dni zabawy z hip-hopem!

Współpraca: Robert Szczepaniak

 / Fot. Robert Szczepaniak / Fot. Robert Szczepaniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepsza impreza ever, najlepsza współpraca ever! Dziękuję i Polecam Użytkownika! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.