Facebook Google+ Twitter

I love Łuków. Za co młodzi kochają swoje miasto?

Jeszcze wczoraj narzekali na brak perspektyw, podwyżki cen wody, siarczysty mróz. Dzisiaj, w walentynki, zapytano ich za co kochają Łuków.

Wpisujący otrzymywali baloniki, długopisy, lizaki. / Fot. Jerzy KirzyńskiGrupa młodych łukowian postanowiła dowiedzieć się czy i za co mieszkańcy kochają swoje miasto. Wszyscy chętni mogli też o tym napisać na ogromnym czerwonym sercu. I ludzie chętnie pisali:

„Za przepiękny park”, „ To czyste , spokojne, zadbane miasto”, „ Tu się urodziłam, założyłam rodzinę”, „ Za piękno dziecięcych wspomnień”, „ Za kolorowe place zabaw dla dzieci”.

- Kocham to miasto, ale czy z wzajemnością? - usłyszałem od stojącej nieopodal Kasi, która jak się okazuje kończy studia w Siedlcach i zamierza podjąć pracę właśnie w Łukowie.

Towarzysząca jej Aneta już dziesięć lat jest poza Łukowem. - W Warszawie uczestniczę w codziennej gonitwie, przemieszczaniu się od stacji metra do tramwaju- stwierdza. - Tu się nie spieszę, delikatnie dotyka mnie świat.
Gdy zamykałem notatnik podszedł do mnie wysoki młodzieniec. - Piotr, student SGH w Warszawie- przedstawił się. - Czy może pan napisać, że kochałem Orlęta łuków, teraz Legię Warszawę. Jednak moja wielka miłość to FC Barcelona. I love Łuków…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

walentynka
  • walentynka
  • 14.02.2012 19:01

A ja kocham tego barcelonistę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.