Facebook Google+ Twitter

93 miejsce

I Męski Wolski Bieg na Szpilkach w warszawskim parku Szymańskiego

9 marca 2013 r. o godz.13:00 odbył się pierwszy Wolski Bieg Na Szpilkach dla mężczyzn w parku im.Szymańskiego. W zimowej scenerii na dystansie 50 m wystartowało pięciu wyselekcjonowanych śmiałych mężczyzn ubranych w standardowe 6 cm szpilki

Dekoracja uczestników pierwszego Wolskiego biegu na szpilkach 9 marca 2013 r. w przeddzień Dnia Mężczyzn / Fot. Jarosław Franciszek Furmaniak"Biegnij po gadżety dla swojej kobiety" - pod takim hasłem odbył się bieg dla mężczyzn w warszawskim parku im. E.Szymańskiego. Mężczyźni mieli okazję sprawdzić, jak czują się na co dzień kobiety na szpilkach. Zwycięzca w złotych szpilkach - Paweł Rudynek uzyskał czas: 7,33 sek. Drugi był Maciej Nowakowski a trzeci Tomasz Malinowski. Uroczystej dekoracji dokonali burmistrz Dzielnicy Wola: Urszula Kierzkowska wraz ze swoim zastępcą Grażyną Orzechowską-Mikulską. Nagrody zapewnili sponsorzy - dla pierwszego była także jedna dodatkowa - kupon na "niebiańską ucztę" dla dwojga z deserem. Wszyscy uczestnicy otrzymali także nagrody w postaci kuponów do myjni samochodowej i wejściówki do fryzjera oraz oczywiście pamiątkowe dyplomy i wolskie gadżety. Kibice przyjęli wyścig mężczyzn na szpilkach z dużym humorem - dzielili się radością z nielicznymi uczestnikami. Zwycięzca otworzył na podium szampana i oczywiście jak na innych wielkich wyścigach wykonał tradycyjny "szampański prysznic" ku wielkiej uciesze zgromadzonych widzów.
Regulamin tego pierwszego tegorocznego plenerowego biegu można znaleźć na stronie www.wola.waw.pl
Istnieje niestety ryzyko, że ten pierwszy bieg będzie jednocześnie ostatnim, gdyż organizatorzy spodziewali się dużo większego zainteresowania imprezą. Możliwe, że przyczyną tego była zimowa pogoda i niespodziewany już powrót zimy do Warszawy po kilku wcześniejszych ciepłych, słonecznych wiosennych dniach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Trochę to było podobne do jesiennego potopu nad stadionem Narodowym - wtedy nadmiar wody nie pozwolił rozegrać meczu piłkarskiego z Anglikami - teraz opady śniegu wiosenną porą odstraszyły słabszą konkurencję męskiego wyścigu na szpilkach... coś jakby naturalne eliminacje - zostali ci najsilniejsi, najwytrwalsi...i z największym poczuciem humoru...prawdziwy wyścig finałowy, który wyłonił najlepszego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Władze dzielnicy starają się aktywizować lokalnych mieszkańców. W zmodernizowanym niedawno parku organizowane są imprezy. Szkoda, że tym razem pogoda sprawiła psikusa - zamiast wiosennej pogody wróciła zimowa i potencjalni zawodnicy i publiczność nie dopisali jak należało się spodziewać - albo może zabrakło odpowiedniej reklamy...;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.