Facebook Google+ Twitter

I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie Lublin 2009

Już w najbliższą sobotę w Lublinie rozpoczną się I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie. Studenci dziennikarstwa, a także pasjonaci dziennikarstwa z liceum przez trzy dni będą mogli doskonalić swój warsztat na Wyspie.

Serdecznie zapraszamy studentów dziennikarstwa na warsztaty dziennikarskie, które rozpoczną się w sobotę 21 lutego o godzinie 11 w Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji mieszczącej się przy ulicy Bursaki 12 w Lublinie. Warsztaty potrwają trzy dni i będą doskonałą okazją do spotkania się z bardzo dobrymi dziennikarzami.

Głównym naszym założeniem, jako organizatorów jest umożliwienie debiutującym dziennikarzom nabycia oraz doskonalenia umiejętności związanych z zawodem dziennikarza. Pragniemy, by wiedza, jaką zdobędą uczestnicy pomogła im w dostosowaniu swojej wiedzy do ogólnych potrzeb rynku medialnego. Przez trzy dni uczestnicy warsztatów będą mieli niebywałą okazję podpatrzeć warsztat znanych i cenionych specjalistów, jak Grzegorz Miecugow(TVN24), czy Jarosław Kuźniar (TVN24). Warsztaty są nieodpłatne. Przewidywana liczba uczestników: 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia ukończenia szkoleń. Na spotkania warsztatowe zapraszamy również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem, jak i ludzi pragnących spotkać się ze znanymi osobowościami, reprezentującymi wysoki poziom sztuki dziennikarskiej.

Zapisy i wszelkie wątpliwości można kierować na adres: e-mail: piotrgorecki07@gmail.com.

I Ogólnopolskie Warsztaty Dziennikarskie organizowane są przez studentów Koła Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Organizatorzy Piotr Górecki i Alicja Giza - studenci dziennikarstwa w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji. Relacje z warsztatów, a także wywiady ze znanymi osobowościami dziennikarstwa dla użytkowników serwisu Wiadomości24.pl przygotuje Piotr Górecki.

Czytaj też o warsztatach organizowanych przez Wiadomości24.pl i IDP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.