Facebook Google+ Twitter

I Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych

Noc Młodych Zdolnych jest cyklem promującym utalentowanych twórców młodej mody polskiej. Projekt organizowany jest w formie eventów zamkniętych, których gośćmi są dziennikarze, przedstawiciele branży modowej, celebryci, młodzi artyści oraz biznesmeni.

NMZ to połączenie doznań muzycznych, dobrej sztuki, starannie wyselekcjonowanej niekonwencjonalnej przestrzeni oraz mody, która spaja wszystkie te elementy.

To droga do zaistnienia rokujących nazwisk wśród nowego grona odbiorców. Cykl ten otwiera im drogę do szerszej promocji oraz do dalszego rozwoju zawodowego.

NMZ cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mediów, a swą renomę zawdzięcza innowacyjnej formie i pasji, z jaką jest tworzony.

Noc Młodych Zdolnych w odsłonie Agaty Krajewskiej

Wczoraj w warszawskiej Królikarni odbyła się trzecia odsłona cyklu. Program obejmował m.in. pokaz kolekcji Małgorzaty Dudek, pokaz gościa specjalnego Łukasza Jemioła, premierowy koncert debiutującej Marceliny, wernisaż prac Anny Halarewicz.

Impreza jest zamknięta. Obecność na niej jest możliwa jedynie po uzyskaniu akredytacji. Jednakże organizatorzy zdecydowali się na poszerzenie swojej działalności i już 17 kwietnia w Time Cafe przy ul. Smolnej 40 odbędą się I Targi Nocy Młodych Zdolnych. W przeciwieństwie do Nocy Młodych Zdolnych Targi mają charakter otwarty.

Plastikowa Noc Młodych Zdolnych 2

Podczas targów wśród wystawców znajdą się projektanci związani z cyklem oraz dobrze zapowiadający się artyści m.in Agata Kajewska, Hyakinth, Mozcau by Justin, Aga Paul, Purol Design, HI END, Asia Wysoczyńska, Olga Szynkarczuk, RARAMODO, Bartosz Malewicz, Iwona Kopystyńska, Julia Zaremba JULIAZAR.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć, przymierzyć i dokonać zakupu unikalnych ubrań, biżuterii i akcesoriów. Ponad to będzie istniała możliwość porozmawiania z projektantami.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.