Facebook Google+ Twitter

I Ty możesz wygrać Euro!

Euzebiusz Smolarek, Michael Ballack i Cristiano Ronaldo w jednej drużynie? Póki co możliwe to tylko w internecie. Weź udział w wirtualnej zabawie McDonald's Fantasy Football i skompletuj swój własny skład na mistrzostwa.

Zasady gry są proste. Każdy uczestnik otrzymuje wirtualne 100 milionów euro na zakup swojego zespołu. Składać się on musi z podstawowej jedenastki i rezerwowego. W jednym składzie znaleźć się może nie więcej niż dwóch zawodników z danej reprezentacji. Punkty uzyskiwane przez naszych wybrańców ściśle związane są z ich rzeczywistymi osiągnięciami na boiskach Austrii i Szwajcarii - rozegranymi minutami, strzelonymi bramkami itd. Również oficjalne rozpoczęcie zabawy pokrywa się z otwarciem Euro spotkaniem Szwajcarii i Czech w sobotę o godzinie 18 czasu środkowoeuropejskiego. To właśnie do tej pory najlepiej zgłosić swoje drużyny, tak aby punktować mogły już w pierwszej kolejce konkursu.

Przed skompletowaniem zespołu warto zapoznać się z kadrami  / Fot. Screen ze strony http://en.fantasy.euro2008.uefa.com/poszczególnych reprezentacji czy ich rywalami w fazie grupowej turnieju. Słowem - przewidzieć, którzy piłkarze okazać się mogą dobrymi dostarczycielami punktów. W klasyfikacji najczęściej kupowanych zawodników zdecydowanie przewodzi Cristiano Ronaldo. Na uznawanego przez wielu za najlepszego gracza świata lidera ekipy Portugalii stawia blisko połowa uczestników zabawy. Niewiele mniejsze wzięcie ma Hiszpan Fernando Torres, który nie zachwycał w meczach sparingowych, lecz wciąż kreowany jest na jedną z największych gwiazd mistrzostw. Wśród obrońców przewodzą Niemiec Phillip Lahm oraz inny Portugalczyk Ricardo Carvalho, zaś najczęściej pozyskiwanym bramkarzem - prawdopodobnie również ze względu na stosunkowo niską cenę - jest Czech Petr Cech.

Dużych nadziei kibice nie pokładają w Polakach. Cieszący się największym poparciem Euzebiusz Smolarek znalazł się dotychczas jedynie w 5 procentach założonych drużyn. Na pozostałych podopiecznych Leo Beenhakkera postawili już tylko nieliczni ryzykanci.

McDonald's Fantasy Football to świetna okazja do sprawdzenia swoich przewidywań dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na jego oficjalnej stronie, wybrać nazwę drużyny i skompletować skład. A potem już tylko obserwować poczynania swoich wybrańców z wysokości fotela...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.