Facebook Google+ Twitter

"I ty możesz zostać bohaterem", czyli jak spełnić swoje marzenia

"I ty możesz zostać bohaterem" to animowany film Christophera Reeve'a, który 7 września wejdzie na ekrany kin. W polskiej wersji językowej podkładają głos m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Krzysztof Tyniec.

Mały wraz z przyjaciółmi. / Fot. Materiały prasowe."I ty możesz zostać bohaterem" to opowieść o 10-letnim chłopcu, którego wszyscy nazywają Mały (głos Małgorzata Kożuchowska). Interesuje się baseballem, ale - niestety - nie odnosi na tym polu sukcesów. Za to z entuzjazmem dopinguje swoją ulubioną drużynę sportową. Gdy pewnego dnia członek drużyny przeciwnej Lewus kradnie z szatni magiczny kij baseballowy (głos Agnieszka Dygant) Babe'go Rutha, chłopiec postanawia go odzyskać. Nie kieruje nim jedynie chęć zapewnienia zwycięstwa drużynie, ale pragnie także pomóc swojemu tacie, który z powodu kradzieży został zwolniony z pracy. W długiej podróży chłopcu towarzyszy gadająca piłeczka (Krzysztof Tyniec), która wspiera go w trudnych chwilach.

Rodzice Małego. / Fot. Materiały prasowe.Mimo iż jest to film animowany, przekazuje wiele prawd życiowych. Mały poznaje siłę przyjaźni, która okazuje się nieoceniona w krytycznych momentach. Chłopiec uzmysławia sobie, jak bardzo kocha swoich rodziców. Aby odzyskać kij i udowodnić, że jego tata jest niewinny, wyrusza w niebezpieczną podróż. Uczy się także, że nigdy nie należy się poddawać i trzeba wierzyć w swoje możliwości. "I ty możesz zostać bohaterem" wprawia w pozytywny nastrój, ponieważ uświadamia widzowi, że upór w dążeniu do celu i determinacja pozwalają spełnić wszystkie marzenia.

"I ty możesz zostać bohaterem" to duża dawka humoru i ciepła. Film ten polecić można zarówno dorosłym, jak i młodym widzom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Upór w dążeniu do celu i success story dzięki własnej pracy to schemat prezentowany praktycznie w każdym filmie rodzinnym z USA. To niemalże propaganda. Niemniej uwielbiam ten etos! Podoba mi się recenzja:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

moi chłopcy już się palą do wyjścia :) (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

na pewno warto pójść :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.