Facebook Google+ Twitter

I Ty możesz zostać mistrzem kuchni... w Gorlicach

Już 10 lutego w Gorlicach po raz pierwszy odbędą się warsztaty kulinarne. Ze wszystkimi, którzy wezmą w nich udział, swoją wiedzą podzieli się znany i ceniony w środowisku kucharz Łukasz Ochab.

Jakiś czas temu mieszkańcy powiatu gorlickiego mogli poznać Łukasza Ochaba, dzięki imprezie organizowanej z okazji roku Ignacego Łukasiewicza, podczas której gotował z Magdaleną Gessler.

Już od kilku lat gorlicki mistrz kuchni, jak można go śmiało nazwać, prowadzi "Mobilną Akademię Dobrego Smaku COOK PROFESSIONAL", którą to można było poznać w każdym zakątku Polski i w dużej części Europy, dzieląc się z zebranymi swoimi uwagami i wiedzą kulinarną.

W stolicy Beskidu Niskiego odbędą się pięciogodzinne warsztaty kulinarne. Wszyscy chętni zostaną podzieleni na grupy po maksymalnie 25 osób. Wszyscy którzy zechcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu, przygotują jakąś potrawę. Podczas warsztatów przyrządzonych ma zostać 12 dań, pochodzących z różnych kuchni, np. włoskiej, francuskiej czy tureckiej.

Przy przygotowywaniu dań, będzie pomagał kucharz, który będzie uczył jak dobrać przyprawę i połączyć smak. Osoby, które wezmą udział w warsztatach, otrzymają dyplom i segregator zawierający przepisy i zdjęcia, a na koniec zebrani wezmą udział we wspólnej degustacji posiłków. Chętni muszą zarejestrować się w restauracji Ratuszowa w Gorlicach przy ulicy Rynek 1. Koszt warsztatów to 149 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.