Facebook Google+ Twitter

I Tyska Biesiada Poetycka już w tę niedzielę!

Serwis Poetycki "Tyska Strona Poezji" wraz z gospodarzami miejsca - pubu "Dzika Plaża" znajdującego się na "Dzikiej Plaży" Jeziora Paprocańskiego w Tychach (ul. Nad Jeziorem) zapraszają na I Tyską Biesiadę Poetycką.

Plakat promujący I Tyską Biesiadę Poetycką / Fot. Krzysztof KazberukOdbędzie się ona już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca. Początek zaplanowano na godz. 19.00.

Będzie to z pewnością niezwykły wieczór wypełniony poezją tyskiego środowiska poetyckiego zrzeszonego wokół serwisu poetyckiego "Tyskiej Strony Poezji" oraz Grupy Poetyckiej "Orion" z Tychów działającej przy Klubie Osiedlowym "Orion" TSM "Oskard". W czasie jej trwania zaprezentują się również poeci spoza Tychów. Dodatkową atrakcją będą dwa mini koncerty z udziałem gitary akustycznej oraz skrzypiec. Wstęp wolny!

Istotnym punktem wieczoru będzie prezentacja najnowszego albumu poetyckiego tyskiej poetki Agaty "Atki" Cichy pt. "Uśmiech sennego słońca" o godz. 20.30. Połowę dochodu ze sprzedaży tego tomiku, który będzie również do nabycia w czacie trwania Biesiady wraz z dedykacją, autorka przeznaczy na działalność Hospicjum i budowę Domu Hospicyjnego w Tychach.

Na miejscu planowane jest rozpalenie ogniska, będzie można zakupić kiełbaski, napoje a także publikacje książkowe poetów, którzy wystąpią w czasie trwania biesiady.

Dla każdego z gości dodatkowo będą czekały fragmenty poezji, które na pamiątkę będzie można zabrać ze sobą.

Plan imprezy:

19.00 - przywitanie Gości i rozpoczęcie I Tyskiej Biesiady Poetyckiej.
19.00-20.00 - prezentacja poetów i pisarzy oraz twórczości użytkowników Tyskiej Strony Poezji i Grupy Poetyckiej "Orion" z Tychów.
20.00-20.30 - prezentacja twórczości zaproszonych poetów i pisarzy z poza Tychów.

(19.00-20.30 - możliwość zaprezentowania swojej twórczości - gdyby ktoś z publiczności miał taką potrzebę, jest możliwość po wcześniejszym zgłoszeniu się przed rozpoczęciem biesiady, bądź mailowo: morfeusz@tyskastronapoezji.pl).

20.30 - tyska poetka Agata "Atka" Cichy - prezentacja Jej albumu poetyckiego "Uśmiech sennego słońca".
21.00 - tyski poeta i kompozytor Łukasz Sarnowski z nowym programem autorskim (gitara akustyczna).
21.30 - tyska instrumentalistka Małgorzata Wojciechowska (skrzypce).

Miejscem imprezy będzie pub "Dzika Plaża" znajdujący się na "Dzikiej Plaży" paprocańskiego jeziora przy ul. Nad jeziorem.

Dla osób wybierających się na Biesiadę przygotowano mini poradnik z mapką dojazdu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.