Facebook Google+ Twitter

I wykłady, i panele, i impreza. Druga gala digart.pl za nami - relacja

Minął weekend i razem z nim drugi zlot użytkowników serwisu digart.pl. Podczas tego spotkania można też było wziąć udział w warsztatach. Oto relacja z imprezy

Warsztaty z fotografii studyjnej / Fot. Fot. Paweł KrymarysW zeszłą sobotę w Krakowie odbył się zlot członków galerii digart.pl.Podczas tego spotkania można było wziąć udział w warsztatach fotografii studyjnej prowadzone przez osoby związane z grupą atelier g4w osobach: Igora Stanisławskiego, Michała Lichtańskiego i Marii Kopycińskiej.

Uczestnicy zlotu słuchający wykładów i paneli / Fot. Fot. Paweł KrymarysIgor pokazał wszystkim uczestnikom, jak oświetlać obiekty fotografowane podczas sesji fotografii studyjnej i zarazem pokazał budowę lamp błyskowych do tejże fotografii. Maria pokazała, na czym polega profesjonalny wizaż, i przygotowała modelki do sesji w ramach warsztatów. Michał natomiast oglądał portfolio uczestników zlotu i doradzał, jak można by było te zdjęcia dopracować.

Czytaj też: Fotografowanie nocą. Garść porad i minigaleria

Panel dyskusyjny One World, Many Views - Babel Images, Międzynarodowy Kolektyw Fotografów Dokumentalnych / Fot. Fot. Paweł KrymarysPo warsztatach odbyły się wykłady i panel dyskusyjny. Mnie zainteresował najbardziej panel dyskusyjny o nazwie "One World, Many Views - Babel Images, Międzynarodowy Kolektyw Fotografów Dokumentalnych". Babel Images to projekt prowadzony przez ludzi, których pasją jest odkrywanie świata poprzez pryzmat jego mieszkańców.

 / Fot. Fot.Paweł Krymarys Był to panel naprawdę ciekawy, bo wiele wiadomości, które z niego wyniosłem, uświadomiło mi, że praca fotografika to nie tylko podróże, ale i z tymi podróżami związane niebezpieczeństwa. Wykład pt. "Kolor w Fotografii Cyfrowej " przybliżał, czym jest kolor w fotografii i jak nim zarządzać; ten wykład prowadził Michał Wiatrowski z firmy XXL Foto. Wykład pt. "I stał się digart..." prowadzony przez Piotra Kaczora przybliżył nam wszystkim historię powstania serwisu digart.pl oraz planowane kierunki rozwoju serwisu w najbliższym roku.

Michał Wiatrowski z firmy XXL Foto / Fot. Fot. Paweł KrymarysPotem zaś nastąpiła zabawa do białego dnia. Ja tam byłem, piwo piłem i to wszystko opisałem.

Czytaj też: Poradnik: Jak zrobić dobrą fotografię w nocy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.