Facebook Google+ Twitter

Ibiza, hiszpańska ziemia obiecana. Zdjęcia

Ibiza to ziemia obiecana. Od lat 70. mekka hippisów. Dzisiaj wyspa dla każdego. Dawniej była niedostępna dla turystyki masowej, obecnie dzięki połączeniom czarterowym jest może odwiedzić ją każdy turysta.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kościół w Św. Gertrudy w miejscowości o tej samej nazwie. Fot Isabella Degen
Kościół w Św. Gertrudy w miejscowości o tej samej nazwie. Fot Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 20.09.2011 15:47

Chyba żadne zdjęcia nie są w stanie oddać piękna odwiedzanych miejsc, właśnie to powstrzymuje mnie od pokazywania swoich. Dzięki Izo za pokazywanie interesujących miejsc,to jest bezcenne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anko, przyznaję Pani racje. Ale nie lubię zdjęć przerabiać w programach Foto. Czasem zdjęcie trzeba zrobić pod kątem a przeróbka zmienia jego prawdziwość. Niemniej dziękuję za zaglądanie do moich materiałów. Następne będa lepsze... obiecuję. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anka
  • Anka
  • 12.09.2011 11:39

Może sobie Pani uznać to za marudzenie, ale sama musi Pani przyznać, że jakościowo te zdjęcia też nie są najlepsze. Poza tym wydaje mi się, że nie chodzi w tym serwisie o to aby wszystkich, a już w szczególności redaktorów chwalić za cały ich dorobek. Prawdziwi dziennikarze i fotoreporterzy mają swoje dobre i złe artykuły i zdjęci, a co dopiero DO. Najlepsze jest zdjęcie 3, a większość to nawet nie jest prosto zrobiona. Proszę nie sądzić, że chcę Panią obrazić, po prostu obiektywnie oceniam. :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie polskie marudzenie Pani Anko i Panie Kosacz, czy tylko to co piękne się tu pokazuje. Dobrze że śmietników nie obfotografałam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anka
  • Anka
  • 09.09.2011 19:44

Ibiza jest cudowna i nie dziwię się, że spodobała się Pani Isabelli, jednak te zdjęcia nie są przekonujące i nie oddają piękna wyspy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ryszard Kosacz
  • Ryszard Kosacz
  • 09.09.2011 10:02

A gdzie piekne piaszczyste i lazurowe morze z ktorych to Ibiza przede wszystkim slynie... a tu terra rosa i bure skaly...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nas tam nie było. Nutka tez żaluje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A chociaż przeżyłaś tam romans egzotyczny? Ten kolor robi wrażenie, jakby grunt i skały były podgrzane. Pewnie to oddziaływuje na ludzką psychikę. Nasza ziemia ma czym zachwycić. Szkoda, że nie mogę tam polecieć. Po reinkarnacji, na pewno to zrobię, jak zostanę mewą. A widzicie. Mewy i chmury wszędzie takie same. Zachód słońca - piękny. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też by mi się spodobało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.