Facebook Google+ Twitter

IBM dołącza do Klubu Outsourcingu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-20 16:18

Firma IBM - światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji technologii informatycznych została nowym Członkiem Klubu Outsourcingu. Projekt Fundacji Pro Progressio zyskuje aprobatę coraz większych międzynarodowych marek.

Firma IBM - światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji technologii informatycznych została nowym Członkiem Klubu Outsourcingu. Projekt Fundacji Pro Progressio zyskuje aprobatę coraz większych międzynarodowych marek. Obecność w jego strukturach koncernu, który tak silnie zaznaczył swoją obecność na światowych rynkach z pewnością zintensyfikuje działania Klubu na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

Pozyskanie dla Klubu Outsourcingu Członka o tak silnej międzynarodowej pozycji jest dla nas ogromną radością. IBM to nie tylko wysokie kompetencje i zaawansowane zaplecze technologiczne, ale także jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Ogromne doświadczenie, które idzie za firmą będzie dla naszych Klubowiczów inspiracją. Klub Outsourcingu to platforma wymiany wiedzy, konsultacji i networkingu. Wszyscy uczymy się od siebie nawzajem i chcemy wspólnie budować wysokie standardy nowoczesnego biznesu w Polsce – komentuje Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.

Klub Outsourcingu to projekt Fundacji Pro Progressio, działającej na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. W jego strukturach zrzeszane są podmioty i organizacje z branży outsourcingowej oraz jej bezpośredniego i pośredniego otoczenia. Dzięki dostępności do raportów, wiedzy i benchmarków wielu dziedzin outsourcingu, Klub daje możliwość poszerzania wiedzy branżowej, dotarcia do informacji o nowych projektach nearshoringowych i offshoringowych.
Dzięki współpracy członków Klubu Outsourcingu, klubowicze mają dostęp do wiedzy z zakresu HR, Real Estate, nieruchomości, zarządzania projektami, zarządzania kadrami i płacami, windykacji, IT, prawa, logistyki i innych dziedzin outsourcingu. Klubowicze współtworzą opracowania branżowe, popularyzują usługi outsourcingowe i mają realny wpływ na postrzeganie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Członkowie Klubu są rekomendowani do uczestnictwa w wielu wydarzeniach branżowych w Polsce i poza jej granicami, zarówno, jako delegaci, mówcy jak również osoby prowadzące panele dyskusyjne na uznanych imprezach outsourcingowych.

Fundacja Pro Progressio – misją Fundacji jest wspieranie działań służących rozwojowi i inwestycjom w Polsce,
a także optymalnemu wykorzystaniu zasobów przedsiębiorstw i sektora publicznego w kraju i na świecie.
Pro Progressio realizuje projekty, których celem jest rozwój branży outsourcingowej w Polsce. Fundacja współpracuje z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne, uczelnie wyższe) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami sektora outsourcingu. Pro Progressio wspiera, promuje i nagradza podmioty, które przyczyniają się do rozwoju dobrych praktyk w zakresie outsoucingu, optymalizacji procesów oraz kosztów. Fundacja jest pomysłodawcą i organizatorem jedynego niekomercyjnego konkursu dla branży outsourcingu. Celem Outsourcing Stars jest wyłonienie i nagradzanie najprężniej rozwijających się firm outsourcingowych oraz instytucji bezpośredniego otoczenia branży.
(Magdalena Dymek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.