Facebook Google+ Twitter

Ibrahim Maalouf wystąpi 16 kwietnia w warszawskiej Stodole

Ibrahim Maalouf wystąpi 16 kwietnia w warszawskiej Stodole. Ibrahim Maalouf to trębacz, kompozytor i aranżer obdarzony ogromnym talentem docenianym m.in. przez Stinga i Vanessę Paradis.

 / Fot. materiały prasowe/AIPUrozmaicona edukacja muzyczna, obejmująca zarówno arabskie, jak i klasyczne, europejskie techniki wykonawcze sprawiły, że Ibrahim Maalouf, pomimo młodego wieku, jest obecnie jednym z najbardziej znanych i oryginalnych trębaczy na świecie.

Maalouf pochodzi z Libanu, urodził się w rodzinie o bogatych tradycjach muzycznych. Na swoich pięciu dotychczasowych albumach łączy tradycję z nowoczesnością, nie boi się sięgać po współczesną elektronikę, niespodziewane połączenia i kontrasty. Ibrahim Maalouf wystąpi w Warszawie 16 kwietnia. Koncert obędzie się w klubie Stodoła.

Czytaj także: O.S.T.R. stworzył profesjonalny bit z dziecięcych zabawek. Posłuchajcie! (wideo)


Bilety: Do 22 marca 2015. - 109 zł (siedzące płyta/balkon I kat.) - 89 zł (siedzące płyta II kat.) Od 23 marca 2015r - 119 zł (siedzące płyta/balkon 1 kat.) - 99 zł (siedzące płyta 2 kat.) Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl.

Źródło: AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.