Facebook Google+ Twitter

Ibuk na Naszym Mieście! Będziemy wypożyczać książki online

Wystarczy klik i czytamy wybraną książkę! Kto o tym nie marzy? Bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na szukanie w zbiorach bibliotecznych! Nowy projekt - Biblioteka Miejska otwiera nam takie możliwości!

 / Fot. .Biblioteka Miejska to efekt współpracy serwisu naszemiasto.pl z ibuk.pl - biblioteką internetową PWN, który od jutra rusza w serwisie NaszeMiasto.pl

Czytelnicy Naszego Miasta od jutra z łatwością będą mogli wypożyczyć wybraną przez siebie książkę. Biblioteka Miejska będzie stanowić bowiem podstronę serwisu. Wystarczy, że internauta założy swoją e-kartę i automatycznie zyskuje dostęp do zbiorów bibliotecznych! A będzie miał w czym wybierać! Na czytelników czeka bagatela 5 tys. pozycji!

Co zyskujemy?

Dwa kliknięcia i przed oczami mamy potrzebną książkę! Bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności! Pewni, że nikt nie zgarnie nam lektury sprzed nosa! Tak w dużym skrócie działa internetowa Biblioteka Miejska! Karta Biblioteki Miejskiej oprócz czytania wypożyczonych pozycji umożliwia nam również przeglądanie opisów książek, a także wydruk określonej liczby stron. Na użytkowników czeka wiele ciekawych funkcji, m.in. sporządzania notatek, „wycinanie” cytatów czy zaznaczenie fragmentów. Znajdziemy również Bazę wiedzy, która znajdzie dla nas znaczenie zrozumiałego słowa.

E-booki dla wszystkich

Czy każdy znajdzie książkę dla siebie? Podstawowe pytanie! Oczywiście, że tak! Każdy kto tylko zechce zarejestrować się będzie mógł korzystać z jej zbiorów.
W e- bibliotece podobnie jak w znanych wszystkim bibliotekach stacjonarnych znajdziemy działy tematyczne, dzięki którym łatwiej będzie nam odnaleźć poszukiwaną lekturę.

Czy zapłacimy?

Za e-wypożyczanie będzie musieli jednak zapłacić. Od kilku do kilkunastu złotych w zależności na jak długi czas potrzebujemy książki! Doba korzystania z książki będzie nas kosztować 4,92 zł. Ciekawą alternatywa jest wykupienie miesięcznego lub semestralnego abonamentu. Wówczas będziemy mieli dostęp do 5 lub 25 książek, odpowiednio płacąc 19,99 i 99,99 zł.

Biblioteka Miejska to świetna inicjatywa dla wszystkich, którzy nie lubią przeczesywać katalogów bibliotek publicznych. Wystarczy, że skorzystają z serwisu, znajdą potrzebną pozycję i mogą czytać! Dodatkowo mają możliwość robienia notatek, nie przejmując się, że książkę muszą oddać w nienaruszonym stanie, jak to bywa w wersjach papierowych.

Wystarczy nam laptop czy smartfon i możemy czytać bez konieczności dźwigania często ciężkich publikacji. Nie czekaj! Już dziś zapisz się do wirtualnej biblioteki!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.