Facebook Google+ Twitter

Ida Karpińska ambasadorką marek JB Lashes & Lashfood

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-05 14:01

Ida Karpińska - znana charakteryzatorka i stylistka, założycielka Ogólnopolskiej Organizacji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy „Kwiat Kobiecości”, została ambasadorką marek JB Lashes & Lashefood.

 / Fot. IdaFirma amore&amore, na co dzień zajmująca się stylizacją rzęs, profesjonalnymi szkoleniami oraz dystrybucją profesjonalnych produktów dedykowanych do stylizacji rzęs, która ma w swoim portfolio innowacyjną odżywkę do rzęs LASHFOOD, podjęła współpracę z Idą Karpińską. Znana charakteryzatorka i stylistka, założycielka Ogólnopolskiej Organizacji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy „Kwiat Kobiecości”, aktywnie działająca na rzecz zmiany świadomości w podejściu do zdrowia, została ambasadorką obu marek.

Choroba, jaką przebyła Ida Karpińska to motywacja do walki z chorobą dla wszystkich kobiet, które zmagają się z nowotworem. W 2003 roku, zupełnie niespodziewanie Ida usłyszała od lekarza, że jest chora na raka macicy. Druzgocąca diagnoza, początkowe załamanie i zwątpienie nie odebrały jej jednak sił. Podjęła zaciętą walkę z chorobą, która zakończyła się sukcesem.

- Choroba, którą przeszłam, pokazała mi, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Pozytywnym skutkiem ubocznym mojej choroby jest "Kwiat Kobiecości". Teraz liczy się dla mnie każda chwila. Czuję się silna i mam ogromną energię do działania. Chciałabym się tym podzielić. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uchronić inne kobiety przed tym, co ja przeszłam. Dlatego postanowiłam założyć organizację, która będzie pomagać chorym i która będzie prowadzić działania edukacyjne i profilaktyczne skierowane również do zdrowych kobiet. Chcemy możliwie szeroko docierać z ważnymi informacjami i zachęcać panie do aktywnej profilaktyki – mówi Ida.

Celem Ogólnopolskiej Organizacji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, działającej od 2006 roku, jest wspieranie kobiet w okresie choroby i podczas powrotu do zdrowia, jak również edukacja na temat profilaktyki, przebiegu choroby, a także jej przyczyn.

Determinacja i siła Idy stały się inspiracją również dla przedstawicielek marek, które postanowiły rozpocząć z nią współpracę. Skąd ten pomysł? – Wspólnie z Idą chcemy działać zarówno na rzecz kobiet, które dotknęła choroba, jaki i popularyzować profilaktykę, a także uświadamiać, że każda kobieta może być piękna i kusić spojrzeniem – komentuje Paulina Kraklio z firmy amore&amore, certyfikowanego dystrybutora obu marek.

O działalności Organizacji „Kwiat Kobiecości” przeczytasz na www.kwiatkobiecosci.pl.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.