Facebook Google+ Twitter

Idzie zima, zmień opony!

Nadchodzi zima, a wraz z nią powracają wielkie kolejki w zakładach wulkanizacyjnych. Kto jeszcze nie wymienił opon na zimowe, będzie musiał teraz uzbroić się w cierpliwość.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Opona_pneumatycznaJeśli jeszcze ktoś nie zdążył wymienić opon w swoim samochodzie na te przystosowane do zimowej jazdy, to już ostatnia chwila. Niestety w tym momencie może się to jednak okazać dość trudnym zadaniem.

Sama, poszukując miejsca, w który mogłabym to uczynić, musiałam obdzwonić wiele zakłądów. Najczęściej słyszaną odpowiedzią było "Pracujemy od 6 rano do 21 i ciągle mamy klientów... najbliższy wolny termin pod koniec tygodnia". Co więcej, teraz łatwiej jeszcze znaleźć wolny termin. Dobrze że nie ma jeszcze śniegu i mogę wstrzymać się kilka dni mając nadzieję, że pogoda będzie dla mnie łaskawa. Lecz im dłużej ktoś będzie zwlekał, tym dłużej poczeka w kolejce oczekujących gapowiczów, którzy także obudzili się nie w porę.

A warto o tym pamiętać wcześniej, gdyż taniec samochodem po oblodzonej i zaśnieżonej jezdni wprawdzie dostarcza wielu wrażeń, o których trudno potem zapomnieć, lecz nie są one bynajmniej pozytywne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.