Facebook Google+ Twitter

IFA 2009 tuż-tuż

Największe wydarzenie w branży RTV w Europie już niebawem. Czwartego września ruszają targi IFA 2009 w Berlinie. Potrwają do 9 września. Co na nich zobaczymy?

Pluszowe LCD HANNspree / Fot. HANNspreeNajnowsze informacje z imprezy zaczną spływać na kilka dni przed startem. Sony zapowiedziało swoją konferencję prasową już na wtorek 2 września. Akurat ten producent może mieć wiele do powiedzenia bo na targach będzie dysponował aż 6000 metrów kwadratowych! Czy zobaczymy na nich nowe ekrany OLED i panele Bravia o kilkudziesięciu calach?

VIERA TX-P42V10E / Fot. PanasonicCiekawie zapowiadają się też nowości Panasonica. Producent ma pokazać system kina domowego przystosowany do wyświetlania obrazu trójwymiarowego. Mają być zwiastuny filmów i prezentacje możliwości HDTV w 3D. Producent pokaże też plazmy NeoPDP, z których model VIERA TX-P42V10E otrzymał już tytuł najlepszej plazmy od Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA).

Rozluźniające będą za to nowości filmy HANNspree, która niedługo planuje wejść poważnie na polski rynek. Zobaczymy między innymi telewizory w pluszowych obudowach przypominających zwierzaki.

Najświeższe wiadomości z IFA 2009 przeczytacie na blogu HDTVmania.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.