Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11461 miejsce

Iggy Gwadera gościem specjalnym na płycie Krzak Experience!

Iggy Gwadera gościem specjalnym na płycie Krzak Experience! To nowy projekt, w którym udział biorą muzycy legendarnej bluesowej grupy Krzak oraz metalowej formacji Sepsis.

 / Fot. Materiały prasoweMłody gitarzysta został poproszony o skomponowanie solówki do utworu zatytułowanego "Extrim". Oto, co o tej niecodziennej współpracy sądzi gitarzysta: "To bardzo ciekawe wyzwanie nagrać solo na taką płytę, w końcu Krzak to przecież legenda polskiego bluesa. Twórczość samego Krzaka znam słabo, ale nowa płyta projektu Krzak Experience zapowiada się obiecująco. Dźwięki numeru"Extrim", do którego nagrałem solo przypominają mi jeden z numerów zespołu Annihilator ( Alison Hell ). Chciałem nagrać coś klimatycznego, żeby pasowało do całości utworui mam nadzieję, że mi sie to udało". Efekty tej współpracy poznamy w marcu.

Już za kilka dni natomiast zespół Anti Tank Nun wchodzi do studia! Dzięki ciężkiej pracy muzyków płyta "Fire Follow Me" powoli nabiera realnych kształtów, a w maju krążek ujrzy światło dzienne. Już wkrótce poznamy oficjalną datę premiery tego wydawnictwa. Poza nową płytą, załogę "Przeciwpancernej Zakonnicy" czeka bardzo pracowity rok: trasa koncertowa oraz udział w największych polskich festiwalach, niektóre z nich są już potwierdzone, jak warszawskie Ursynalia czy Seven Festival w Węgorzewie, a to jeszcze nie koniec. Przypomnijmy: Anti Tank Nun to formacja, która z powodzeniem od roku wojuje na polskim rynku muzycznym. Powołana została do życia przez 14-letniego wówczas gitarzystę Iggiego Gwaderę oraz lidera grupy Acid Drinkers, wokalistę i basistę Tomasza Titusa Pukackiego. Ich pierwsze wydawnictwo nosi nazwę "Hang'em High" i miało swoją premierę w maju minionego roku. Nowa płyta bedzie wielkim zaskoczeniem dla rosnącej każdego dnia grupy sympatyków Anti Tank Nun, a dowodem na to jest chociażby informacja, że na krążku zagości także ballada!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.