Facebook Google+ Twitter

Ignis - miejsce spotkań kultury europejskiej. Koncert w Kolonii

Ignis to Europejskie Centrum Kultury, organizowane są tu koncerty, wieczory muzyczno-literackie i spotkania integracyjne, narodowościowe. W piątek 27 lutego odbędzie się koncert artystów polskich.

 / Fot. Plakat / IgnisIgnis to Europejskie Centrum Kultury, od 1984 roku skupia ludzi wszystkich uchodźców politycznych i dysydentów z Europy Środkowo-Wschodniej. Początkowo był punktem kontaktowym, obecnie od lat stał się wielkim centrum kulturalnym dla emigrantów. Jest to centrum wielonarodowościowe, przychodzą tu Polacy, Bułgarzy, Rosjanie, Węgrzy, Rumuni, Litwini, Ukraińcy, Białorusini, Czesi, Słowacy i inni z dawnej komunistycznej Europy. Naturalnie przychodzą tu też licznie Niemcy, IGNIS stał się wielkim multikulturalnym centrum.

W piątek 27 lutego o godz. 20 w klubie Ignis w Kolonii, odbędzie się koncert artystów polskich. Wystąpią; Bea Lińska polska wokalistka z Freiburga oraz zespół Marcin Budziński i Przyjaciele z Wiesbaden. Zapowiada się jak zwykle świetna impreza. Bea Lińska oraz Marcin Budziński i Przyjaciele to laureaci Konkursu "Śpiewać Niemena", mają w repertuarze wiele jego utworów.

Link: www.ignis.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Znamy Ingis, i te klimaty artystyczne,kazdy pobyt w Ingisie, to kontakt z wieloma kulturami. Pozdrawiam autorke materialu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bea Lińska, dobrze mi się kojarzy. Może dlatego ze jest z Freiburga? Warto to miasto odwiedzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.