Facebook Google+ Twitter

Igrzyska w Soczi. Czekamy na wasze materiały. Nagrodzimy czterech autorów

Dziś ruszają zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi. Przez dwa tygodnie sportowcy będą walczyć o najcenniejsze trofeum. Czekamy na Wasze materiały. Czterech autorów nagrodzimy książkami.

 / Fot. EPA/FREDRIK VON ERICHSENIgrzyska w Soczi rozpalają emocje. Koszt ich organizacji przekroczył wielokrotnie olimpiady w Vancouver i Turynie. Rosjanie chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony. Najważniejsze są jednak występy sportowców. Dla nas, szczególnie polskich. Apoloniusz Tajner, szef misji olimpijskiej, mówi o dwunastu szansach medalowych Polaków. Komentarzy są bardziej zachowawczy i uznają igrzyska za udane, gdy zdobędziemy cztery, pięć medali.

Autorzy Wiadomosci24.pl kochają sport. Wystarczy przypomnieć świetne materiały: Mariusza Michalskiego, który od lat wytrwale pisze o występach Justyny Kowalczyk, Bożeny Zajiczek-Panuś, która relacjonowała skoki narciarskie, Bartosza Zasławskiego, Dawida Bożka, Grzegorza Ignatowskiego, Kingi Wiśniewskiej, Mateusza Błocha. Mamy nadzieję, że podczas igrzysk, zarówno ci autorzy, jak i nowo odkryte talenty dziennikarstwa sportowego, będą pisać o tym, co dzieje się w Soczi.

Relacjonujcie, komentujcie, piszcie o wszystkim, co związane jest z igrzyskami. We wtorek, 25 lutego, czterech autorów piszących o olimpiadzie nagrodzimy książkami. Pierwszym tagiem w Waszych materiałach niech będzie słowo Soczi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.