Facebook Google+ Twitter

II Chorzowski Turniej Piłki Halowej Drużyn Niezrzeszonych

W Chorzowie odbył się po raz drugi turniej piłki halowej, który był skierowany do drużyn niezrzeszonych, czyli tych grających na co dzień na przydomowych boiskach.

Turniejowe zmagania. / Fot. Arkadiusz Wawreczko15 marca 2008 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 113 spotkało się 12 drużyn, które rozegrały między sobą mecze o zwycięstwo.

Organizatorami turnieju byli: Młodzieżowa Inicjatywa Samorządowa w Chorzowie, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy GWSP w Chorzowie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Chorzów.

Turniej rozegrano w trzech rundach. I runda - eliminacyjna, II runda - półfinały oraz III runda - finały. W ostatniej rundzie spotkali się ze sobą: FC Omega, FC Rogery i KS Batory. Zwyciężył zespół FC Rogery, drugie miejsce zajął KS Batory ostatnie przypadło drużynie FC Omega.

Nagrody czekają. / Fot. Arkadiusz WawreczkoPrzy okazji turnieju rozegrano konkursy na "Najlepszego bramkarza" oraz "Króla strzelców". Pierwszy tytuł uzyskał Jakub Owocki (KS Batory), z kolei drugi Kamil Dylewski (FC Rogery). Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe oraz medale. Osoby, które zwyciężyły w dodatkowych konkursach otrzymały statuetki.
- Często organizujecie takie turnieje? - zadał pytanie organizatorom jeden ze starszych widzów. Po czym dodał: - To bardzo dobry pomysł. Takie coś powinniście robić co miesiąc dla tej młodzieży! Jestem naprawdę pod wrażeniem.

Zwycięzcy nagrodzeni. / Fot. Arkadiusz Wawreczko- Staramy się jak najczęściej organizować tego typu imprezy, ale nie jest to uzależnione tylko i wyłącznie od naszych chęci, lecz także od np. pozyskiwania sponsorów oraz instytucji dysponującej tego typu boiskami - odpowiedział Tomasz Kowolik, przewodniczący Młodzieżowej Inicjatywy Samorządowej w Chorzowie.

W organizację turnieju włączyły się chorzowskie instytucje oraz przedsiębiorcy. Więcej na stronie: www.mis.ddl2.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.