Facebook Google+ Twitter

II edycja konkusu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym rozpoczęta!

28 czerwca br. została ogłoszona II edycja konkursu literacko-fotograficznego pt. "Bezpieczeostwo - Twoją domeną na drodze". Jego celem jest m.in. kształtowanie bezpiecznych postaw wśród użytkowników ruchu drogowego.

Plakat promujący II edycję konkursu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym / Fot. Krzysztof KazberukOrganizacji podjęły się po raz kolejny Redakcje serwisów NOL-Tychy oraz Tyskiej Strony Poezji.pl. Chcą w ten sposób uwrażliwić i pobudzić wyobraźnię obecnych jak i przyszłych uczestników ruchu drogowego. Konkurs został podzielony na cztery kategorie (utwór poetycki, opowiadanie, zdjęcie / obraz / rysunek, utwór muzyczny) i jego zasięg jest ogólnopolski. Każdy chętny może wziąć w nim udział. Jedynie ogranicza się terytorialnie do osób mieszkających na terenie Polski. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: do 18 lat i powyżej 18 lat.

Prace można składać osobiście (w godz. 9-17) lub nadsyłać na adres: Agencja Promocyjno-Reklamowa NOL Tychy, al. Piłsudskiego 1, 43-100 Tychy. W kopercie z dopiskiem: Konkurs Literacki "Bezpieczeństwo - Twoją domeną na drodze", należy umieścić: a) prace opatrzone godłem, b) drugą kopertę, oznaczoną na zewnątrz godłem autora, która powinna zawierać informacje z następującymi danymi osobowymi autora: imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania, telefon, krótka notka.

Organizatorzy szczególnie liczą na większą ilość prac graficznych gdyż planują pokonkursową wystawę prac.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.