Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25846 miejsce

II edycja zabrzańskiej Wyspy Kobiet

W minioną sobotę zima zaatakowała na Śląsku. Deszcz, śnieg, chłód, zawieja… W taką pogodę stylowa restauracja Dom Klasyka jawiła się jako ciepła, roziskrzona i barwna wyspa.

 / Fot. Adam K. PodgórskiWyspa pełna pięknych kobiet w eleganckich strojach, hostess częstujących kolorowymi drinkami, z mimkami w zabawnych pozach w drzwiach sali pokazowej.

Osobników płci brzydkiej, z piszącym te słowa włącznie, można było policzyć na palcach obu rąk, co dowodzi, że mężczyźni są istotami skazanymi na wymarcie i tak na dobrą sprawę do niczego paniom nie potrzebnymi. No, może do podziwiania dam i fundowania im frymuśnych ciuszków.

 / Fot. Adam K. PodgórskiAle ad rem! Blisko setka pań przyjęła zaproszenie do udziału w „II Odsłonie Wyspy Kobiet” – imprezie zorganizowanej przez Jolantę Budniak. Prowadzący konferansjerkę Michał Loskot nie szczędził pod jej adresem słów podziwu i uznania za talenty menadżerskie. To ona wymyśliła i prowadzi zabrzańskie „babskie bazarki”, zaprasza na spotkania Bernatowicza, zwołuje niebywale kobiece eventy.

Współgospodynią przedsięwzięcia była równie znana Maria Miszczak– producentka telewizyjna.

 / Fot. Adam K. PodgórskiHonory gościa specjalnego pełniła Hanna Boratyńska, aktorka zabrzańskiego Teatru Nowego, obchodząca 50. jubileusz pracy artystycznej. Powitano ja kwiatami i chóralnym odśpiewaniem „Sto lat”. Pani Hanna najpierw próbowała odpowiedzieć na pytanie; Czy sukces życiowy przewraca kobietom w głowie?, a potem poddawała się najrozmaitszym „szykanom” stylistek, kosmetyczek, projektantek mody. Towarzyszyła jej przyjaciółka, charakteryzatorka i perukarka teatralna, Teresa Pencarska.

 / Fot. Adam K. PodgórskiPani Bożena z Salonu Bo Art, przy pomocy nowoczesnego amerykańskiego programu, pokazała na czym polega analiza koloru i komu jest potrzebna. Odpowiedz jest prosta: - paniom, którym zależy na tym, aby być pozytywnie postrzeganymi przez otoczenie. Przy pomocy ram kolorystycznych, chust garderobianych i foli srebrno-złotej można dopasować odpowiednią paletę barw dla wszelkich typów urody.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.