Facebook Google+ Twitter

II Jarmark na Nikiszu

Już 6 grudnia 2009 roku odbędzie się II Jarmark w Nikiszowcu.

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej imprezy mieszkańcy Nikiszowca (zabytkowej dzielnicy Katowic) przygotowali w tym roku drugą odsłonę tej imprezy.

Z zamierzenia Jarmark na Nikiszu miał przynieść fundusze na zainstalowanie monitoringu w dzielnicy w celu polepszenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Nikt z ówczesnych organizatorów nie spodziewał się jednak tak ogromnego sukcesu. Przez cały dzień przewinęło się mnóstwo ludzi przez tą piękną dzielnicę - turystów, polityków, artystów oraz oczywiście mieszkańców Nikisza.

Zebrano kwotę około 10 tysięcy złotych, które mają wspomóc miasto w organizacji monitoringu.
Dzięki znakomitemu odbiorowi ubiegłorocznej imprezy organizatorzy przystąpili do działania ze zdwojoną siłą. W tym roku szykuje się jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej odwiedzających i wiele emocji oraz przeżyć.

Odbędą się występy artystyczne (m.in. Rahim , Jan Skrzek, zespoły dziecięce, orkiestra KWK Wieczorek), będą ustawione stragany świąteczne, dzieciom czas umilał będzie Mikołaj i Śnieżynka. Odbędzie sie pokaz zabytkowych rowerów, zawody biegowe dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, Śląska i nie tylko do odwiedzenia w tym dniu tej unikatowej na skalę światową dzielnicy oraz do udziału w Jarmarku !

Szczegóły na stronie internetowej www.nikiszowiec.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czekam na relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem przekonany, że w tym roku będzie jeszcze więcej osób gdyż reklama tego przedsięwzięcia jest dużo większa. Dużo więcej atrakcji no i miejmy nadzieję lepsza pogoda niż rok temu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze takie imprezy zawsze budzą duiże zainteresowanie, następne już mniejsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.