Facebook Google+ Twitter

II Jarmark na Nikiszu

Już 6 grudnia 2009 roku odbędzie się II Jarmark w Nikiszowcu.

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej imprezy mieszkańcy Nikiszowca (zabytkowej dzielnicy Katowic) przygotowali w tym roku drugą odsłonę tej imprezy.

Z zamierzenia Jarmark na Nikiszu miał przynieść fundusze na zainstalowanie monitoringu w dzielnicy w celu polepszenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Nikt z ówczesnych organizatorów nie spodziewał się jednak tak ogromnego sukcesu. Przez cały dzień przewinęło się mnóstwo ludzi przez tą piękną dzielnicę - turystów, polityków, artystów oraz oczywiście mieszkańców Nikisza.

Zebrano kwotę około 10 tysięcy złotych, które mają wspomóc miasto w organizacji monitoringu.
Dzięki znakomitemu odbiorowi ubiegłorocznej imprezy organizatorzy przystąpili do działania ze zdwojoną siłą. W tym roku szykuje się jeszcze więcej atrakcji, jeszcze więcej odwiedzających i wiele emocji oraz przeżyć.

Odbędą się występy artystyczne (m.in. Rahim , Jan Skrzek, zespoły dziecięce, orkiestra KWK Wieczorek), będą ustawione stragany świąteczne, dzieciom czas umilał będzie Mikołaj i Śnieżynka. Odbędzie sie pokaz zabytkowych rowerów, zawody biegowe dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, Śląska i nie tylko do odwiedzenia w tym dniu tej unikatowej na skalę światową dzielnicy oraz do udziału w Jarmarku !

Szczegóły na stronie internetowej www.nikiszowiec.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czekam na relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem przekonany, że w tym roku będzie jeszcze więcej osób gdyż reklama tego przedsięwzięcia jest dużo większa. Dużo więcej atrakcji no i miejmy nadzieję lepsza pogoda niż rok temu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze takie imprezy zawsze budzą duiże zainteresowanie, następne już mniejsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.