Facebook Google+ Twitter

II liga piłki nożnej: Motor Lublin już trenuje

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-01-09 15:47

Po trzytygodniowej przerwie, zajęcia wznowili piłkarze drugoligowego Motor Lublin. W pierwszym treningu wzięło udział 29 zawodników.

Wczoraj punktualnie o 12, rozpoczął się pierwszy w tym roku trening Motoru Lublin. Klub przygotowuje się do rundy wiosennej drugiej ligi. Przez 75 minut, 29 zawodników biegało w Parku Ludowym. W drużynie pojawiło się kilku nowych piłkarzy, między innymi Michał Maciejewski, obrońca Avii Świdnik, ofensywny pomocnik Stali Kraśnik Rafał Król, dwaj pomocnicy Sebastian Pyda i Mateusz Kłyk z Sygnału Lublin, pomocnik Chełmianki Mateusz Krzyżak i napastnik Radosław Krężołek ze Stali Kraśnik. Zabrakło natomiast Pawła Tomczyka (który wykorzystał fakt, że jego umowa z Motorem wygasła), Radosława Felińskiego i Tomasza Lenarta, którzy przebywają na testach w Kotwicy Kołobrzeg. Wiosną z klubem nie zagrają też - Piotr Prędota (transfer do Piasta Gliwice) oraz Damian Falisiewicz i Erwin Sobiech, którzy postanowili zakończyć karierę i wyjechali do pracy w Anglii. Wolne dostał też Ukrainiec Denis Ljaszko, z uwagi na święta prawosławne.

Klub musi wzmocnić swój skład doświadczonymi zawodnikami. Ciągle aktualny jest temat transferów do klubu Jakuba Wierzchowskiego i Adama Czerkasa.

Dzisiaj na sztucznym boisku Szkoły Podstawowej nr 30 w Lublinie zespół przejdzie badania wydolnościowe, w czwartek i piątek piłkarze będą trenować w hali „Globus”, a na sobotę zaplanowano biegi terenowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.