Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25612 miejsce

II liga zachodnia. Raków Częstochowa przegrywa z Zagłębiem Sosnowiec 1:2

17 października odbył się mecz II ligi zachodniej pomiędzy Rakowem Częstochowa a Zagłębiem Sosnowiec. Był to hit rundy jesiennej. Spotkanie ciekawe, ale niestety Raków Częstochowa przegrał na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec 1:2.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Walka o piłkę. Od prawej Kamil Witczyk- zawodnik Rakowa Częstochowa. Fot. Damian Leciak
Walka o piłkę. Od prawej Kamil Witczyk- zawodnik Rakowa Częstochowa. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Damian
  • Damian
  • 01.11.2010 15:17

Damian nikt Cię nie zrozumie bo sam chyba się nie rozumiesz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu jak naprawię aparat to wtedy mogę sie zgodzić na wyzwanie. Od publikacji z meczu AZS milcze w komentarzach bo one mi są zbędne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu a dlaczego coś co nie biega. Temat mam wybrać ja. Albo wszystkie albo wcale

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli mam stanąć do walki to chce mieć sprawny aparat. Mnie nie zrozumiesz nigdy. Dobra koniec dyskusji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fakt, Ciebie trudno zrozumieć. Wystarczy że tematem będzie coś co nie biega i AF jest Ci zbędny ale do tego by się zmierzyć trza mieć ... to co kura znosi...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu jak mi zrobią aparat. Teraz w weekend mam zajęcia. Krystianku to Ty nie rozumiesz mnie. Już pisałem że nie ważne co powiesz ja i tak mam pracę oraz robienie tu zdjęć. Jakoś wam sie ubzdurało, żeby mnie sprowokować. Nie tędy droga. Dobra koniec tej dyskusji bo jest bezsensowna. Róbcie swoje i nie przeszkadzajcie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianku, Ty bardzo wielu rzeczy nie rozumiesz...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja niektórych nie rozumiem. Była cisza a niektórzy chyba chcieli mnie sprowokować, żebym znowu miał zablokowane konto. Zauważyłem u niektórych ciekawą przypadłość. Jak się nie odzywam nagle cisza i spokój a jak się odzywam to karmie trolla. Od jutra tak nie będzie. Ja się ciesze, że dostaję akredytację. Potrafię załatwiać patronaty medialne bo teraz będzie kolejny i wasze komentarze mnie nie zniechęcą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PODSUMOWANIE
  • PODSUMOWANIE
  • 21.10.2010 17:32

Pan Damian nie będzie słuchał rad Pana Krystiana bo takowe są przyjmowane tylko w godz. 17:27-18:02 czyli wtedy kiedy Pan Damian sobie życzy a nie kiedy Pan Krystian je przysyła.
Może są lepsi od Pana Damiana w fotografowaniu ale jest ich niewielu i większość z nich w Nowym Jorku.
Pan Łukasz może sobie sugerować tematy do konkursu typu krajobraz bądź pejzaż ale tylko jeśli będzie to dotyczyło wyłącznie pojedynku Pan Łukasz- Pan Mateusz.
Kończę tę bezsensowną dyskusję i proszę nie dopisywać JUŻ NIC bo ja nię będę tego czytał z racji braku czasu spowodowanego nadmiarem zleceń. No chyba, że jednak będę czytał ale tego nie wiem jeszcze.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU z racji jutrzejszego piątku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie nie uciekam od tego. Ja mogę a nie muszę. Mateuszu już napisałem gdzieś w komentarzu, że ja Krystiana nie będę słuchał. Jak chciałem pomocy to nie dostałem. Żeby zakończyć tą bezsensowną dyskusję to powiem jedno czy będziecie pisać czy nie to i tak będę robił. Napisałem, że są ludzie którzy są dużo lepsi odemnie, ale nie przeszkadzają mi w fotografowaniu i nic nie mówią jeśli się nie podoba. U mnie weryfikuje życie. Jeśli nie miałbym tematów czy zleceń to pewno bym nie kupił lustrzanki i robił mniej zdjęć na pewno. Jak naprawie aparat może podejmę to, ale musze przemyśleć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.