Facebook Google+ Twitter

II maraton nordic walking w Blachowni

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-09-29 22:03

Już po raz drugi Blachownia gościła zawodniczki i zawodników maratonu nordic walking. Zawodnicy mieli do wyboru dystans półmaratonu bądź maratonu czyli 42,195 m. Większość wybrała jednak "królewski dystans".

Na początku września do Blachowni zjechali się biegacze z całej Polski na kolejną już edycję Przełajowej Ósemki. Uczestnicy II Maratonu Nordic Walking w Blachowni / Fot. Jakub TęczaZaledwie trzy tygodnie później Blachownia gościła uczestników nordic walking. Start zaplanowano na godzinę dziewiątą, zarówno dla zawodników startujących w maratonie, jak i półmaratonie. Meta zawodów znajdowała się na koronie stadionu w Blachowni, tuż przy nowej hali widowiskowo-sportowej.

Zwycięzcą maratonu został Kozik Rafał z ULKS "Run Podkowa" z czasem 04:50:31. Klasyfikacja open mężczyźni / Fot. Jakub Tęcza Drugie miejsce zajął Nowak Grzegorzz TKKF Czeladź, który dystans maratonu pokonał 04:51:07. Trzeci na metę dotarł Bierkus Mirosław z klubu EDEN Mielno-Unieście, maszerując przez 04:46:32.

Wśród kobiet pierwsza linię mety przekroczyła Lipowicz Judyta, ULKS "Run Podkowa" z czasem 05:13:22, wyprzedzając Grygiel Katarzynę oraz Zakrzewską Elżbietę. Kategoria Open kobiet / Fot. Jakub Tęcza

Więcej na temat Przełajowej Ósemki oraz maratonu nordic walking znaleźć można na stronie www.przelajowa8.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.